کود آمریکایی- American fertilizer

خانواده کود آمریکایی جنریت

کودهای کشاورزی یکی از مواد ضروری در کشاورزی برای تولید محصول و برداشت اقتصادی در کشاورزی است و بدون استفاده از آنها کشاورزی خصوصا به صورت صنعتی و تولید خوراک برای جمعیت فزاینده بشری عملا ممکن نیست.

تهیه کود های با کیفیت با عملکرد مناسب و همینطور سالم و بدون ایجاد آسیب برای گیاهان و مصرف کننده انسانی محصولات یکی از ضروری ترین موارد در کشاورزی و تولید غذا برای جوامع است.

پیشرفت فن آوری و تکنولوژی نیز یکی از پایه های مهم در تولید کود و نهاده های کشاورزی است.

برای کود های کشاورزی می توان چند نسل را در نظر گرفت.

از استفاده از کود های دامی و گیاهی تا ترکیبات ساده تک عنصری و در ادامه ترکیبات چند عنصری و تولید کود های کلات شده و در نهایت استفاده از فن آوری نانو در ساخت کودها. روند تکامل کودهای کشاورزی را بیان می کند.

ساخت کود سالم و با کیفیت بالا منجر به تولید محصولات کشاورزی با کیفیت بسیار بالا و سالم خواهد شد.

استفاده از فن آوری های جدید مانند نانو با همراهی شیمی و بیوشیمی؛ ساخت نانو کود هایی با کارایی بسیار بالا و تضمین سلامت محصولات کشاورزی تولید شده از بزرگترین مزایای نسل جدید نانو کودهای کشاورزی جنریت است.

کود آمریکایی جنریت

شرکت شیمیایی وصنعتی جنریت آمریکا یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های آمریکایی در تولید کودهای کشاورزی است که با به کارگیری دانش و تجربه، نسل جدید نانو کودهای کشاورزی را تولید می کند. شرکت جنریت با تولید نانو کود های تک عنصر و ترکیبی و همچنین کود کامل نانو آل مکس از پیشگامان تولید محصولات کودی در صنعت کشاورزی است که جزو اصیل ترین و با سابقه ترین، برترین و بهترین شرکت های تولید کننده کود در دنیاست.

طیف وسیعی از ترکیبات تولید شده توسط شرکت جنریت با تنوع بسیار بالا و حرفه ای و تخصصی باعث شده تا برترین جایگاه از نظر کارایی، عملکرد، کیفیت و سلامت را محصولات جنریت به خود اختصاص دهند.

کود آمریکایی جنریت به عنوان محصولات زیست فن آور درجه یک در کشور آمریکا با بهترین کیفیت و مواد اولیه تولید شده و در تولید کودهای آمریکایی جنریت پیشرفته ترین فن آوری های شیمی، بیوشیمی و کشاورزی به کار گرفته شده است.

شرکت جنریت آمریکا با تولید محصولات راهبردی و اساسی در زمینه کودهای کشاورزی بهترین محصولات را در سرتاسر دنیا توزیع کرده و این محصولات خود به عنوان معیار جهت سنجش کیفیت در سرتاسر دنیا مطرح شده اند.

در ادامه به معرفی اجمالی محصولات این شرکت می پردازیم.

هیومیک اسید جنریت:

 

هیومیک 20 لیتری

 

هیومیک اسید جنریت یکی از بی نظیر ترین محصولات هیومیکی در دنیا است که از معادن طبیعی لئوناردیت در داکوتای شمالی ایالات متحده تولید می شود و با غلظت بسیار بالای ۹۵% یکی از بهترین و خالص ترین هیومیک های طبیعی موجود در دنیا است. هیومیک اسید جنریت به بهترین شکل ممکن فرآوری شده و مناسب برای کشت و کشاورزی ارگانیک نیز هست.

 

111 WA0017

 

استفاده در تکنولوژی نانو در ساخت این محصول باعث ایجاد کیفیت مثال زدنی در محصول نهایی شده است. به کار بردن نانو فیلتر های به روز و نانو کاتالیست های  منحصر به فرد شرکت جنریت باعث تولید غلیظ ترین هیومیک طبیعی در دنیا با عملکرد و کیفیت منحصر به فرد در محصولات هیومیکی شرکت جنریت شده است.

 

IMG 20230102 150554 2 scaled

 

به صورتی که این محصولات حتی قابلیت محلول پاشی برای باغات و زراعات را دارند.

 

IMG 20220811 WA0000

 

از طرفی به واسطه کاربرد تکنولوژی نانو در ساخت محصولات هیومیکی پودری و مایع جنریت، این شرکت توانسطه برخی عناصر و همینطور ریز عنصرهای ضروری و مورد نیاز گیاهان را با کمک فرآوری نانو با مولکول های هیومیک اسید باند کرده و با همراه سازی این عناصر با مولکول های هیومیک تاثیر این ماده کودی را نسبت به تمام هیومیک های موجود در بازار با نشان های تجاری دیگر افزایش بسیار چشمگیر دهد.

سرعت عملکرد، میزان تاثیر، غلظت فوق العاده، فرآوری به وسیله تکنولوژی نانو و متناسب بودن برای کشاورزی ارگانیک از ویژگی های بارز کود آمریکایی هیومیک  جنریت است.

IMG 20220811 WA0003

فولیک اسید جنریت:

فولیک اسید یکی از مواد خانواده مواد هیومیکی است و کمتر در مورد تاثیر و کارکردهای آن صحبت شده است. در واقع این ماده در میان کشاورزان خصوصا کشاورزان کشور ما کمتر شناخته شده است. کیفیت بسیار بالا، قابلیت محلول پاشی، غلظت بسیار بالای معادل ۷۵% و تاثیر بسیار عالی از ویژگی های فولیک اسید جنریت است. کود آمریکایی فولیک اسید جنریت تاثیر بسیار زیادی در جوانه زنی بذرها، تحریک ریشه دهی گیاهان، افزایش جذب مواد غذایی و بهبود سوخت و ساز گیاه دارد.

این محصول جنریت یک نانو کود است که به وسیله تکنولوژی نانو به صورت تک مولوکول آزاد در آمده و قدرت نفوذ بسیار بالا در بافت های گیاهی داشته و می توان هم به صورت آبیاری و هم به صورت محلول پاشی استفاده کرد. قدرت جذب گیاهان برای فولیک اسید جنریت به دلیل داشتن حالت ننانو بسیار بیشتر از سایر فولیک اسید ها است و همین طور به جذب سایر عناصر توسط گیاه کمک بسیار زیادی می کند. میزان جذب سایر کود ها در استفاده همزمان با فولیک اسید جنریت تا ۲۵ برابر افزایش می یابد و کارآیی کود دهی شما را در باغ و مزرعه بسیار افزایش می دهد.

فولیک اسید جنریت WA0016

آمینواسید جنریت.

آمینو اسیدها یکی از حیاتی ترین مواد در واکنش های سلولی و سوخت و ساز آنها است. این ماده در تمام گیاهان وجود دارد و یکی از اساسی ترین مواد در واکنش های سوخت و ساز سلولی است.

به شکل معمول ۱۷ نوع آمینو اسید به صورت عمومی مورد نیاز گیاهان در فرایند های سوخت و ساز است که این تعداد تمام کارهای زیستی سلول را تنظیم و در تولید و تکثیر و حفظ سلول های گیاهی و محصولات کشاورزی بسیار موثر اند.

آمینو اسید جنریت یکی از غلیظ ترین و غنی ترین کودهای آمینواسید در دنیا است. این کود آمریکایی تمام ۱۷ نوع آمینو اسید ضروری و مورد نیاز گیاهان در واکنش های زیستی و سوخت و ساز سلولی در آمینو اسید جنریت موجود می باشد حجم کل ۸۰ درصدی از آمینو اسید و ۵۰% آمینو اسید آزاد در محصول آمینو اسید جنریت بالاترین غلظت آمینو اسید و بیشترین تنوع موجود در بین محصولات مشابه را در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از فن آوری نانو در ساخت و فرآوری این کود آمریکایی باعث شده تا قدرت جذب آمینو اسید جنریت تا حد بسیار بالایی افزایش یابد از طرف دیگر غلظت بالای آمینو اسید در این کود نیز تاثیر آن را چندین برابر کرده و عملکرد آمینو اسید جنریت نسبت به سایر برند های موجود در دنیا تفاوت بسیار زیادی دارد.

 

IMG 20220811 WA0022

 

آمینو اسید در بافت سلولها، تنظیم سوخت و ساز آغاز و تنظیم فرایند های رشد، افزایش و تقویت سیستم ایمنی گیاهان، جلوگیری و ترمیم آسیب های ناشی از تنش های فیزیکی و شیمیایی و محیطی در گیاهان، تنظیم و افزایش رشد گیاهان، بهبود سلامت گیاه، افزایش میزان جذب کود و مواد غذایی توسط گیاه و در نهایت افزایش در تعداد و وزن و کیفیت محصولات کشاورزی تاثیر بسیار زیاد و تعیین کننده ای دارند.

آمینو اسید جنریت محصول آمریکا با غلظت بسیار بالا و تنوع زیاد انواع مختلف آمینو اسید بهترین کود برای تامین آمینواسید برای هرنوع زراعت و باغ و محصولات گلخانه ای است.

عصاره جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوسوم ۸۵%

در دهه های اخیر از جلبک های دریایی برای تولید کودهای کشاورزی استفاده شده و این گیاهان دریایی مواد بسیار موثر و مفیدی در خود دارند که برای رشد گیاهان و بهبود کیفیت محصولات بسیار موثر است.

بهترین نوع جلبک دریایی برای تهیه کود های کشاورزی جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوسوم است.

 

عصاره جلبک دریایی generate 1

 

 

این جلبک در سواحل غربی آمریکای شمالی و در اقیانوس آرام رشد می کند و حاوی حجم بسیار بالایی از انواع هورمون های رشد گیاهی و مواد و عناصر معدنی و شیمیایی و مواد ضد تنش هست.

کود عصاره جلبک دریایی جنریت به روش فرآوری سرد تهیه شده و طی فرایند تولید هیچ آسیبی به دلیل افزایش حرارت به مواد موثر موجود در جلبک دریایی وارد نمی شود و کاملا ارگانیک و طبیعی از جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوسوم تولید می شود.

وجود بیش از ۷۵ نوع آنزیم و هورمون رشد گیاهی و همچنین عناصری که در خود جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوسوم وجود دارد مانند نیتروژن و پتاس  عصاره جلبک دریایی جنریت را بهترین کود در بازار کود های کشاورزی تبدیل کرده است.علاوه بر ۸۵% عصاره جلبک این کود حاوی ۵% نیتروژن و ۵% پتاس هم می باشد که این دو ماده از فرآوری خود جلبک به دست آمده و کاملا ارگانیک است و محصول جانبی فرآفری کود از خود جلبک می باشد.

کود آمریکایی عصاره جلبک دریایی جنریت با غلظت بسیار بالا بهترین گزینه برای استفاده در کشاورزی و تولید محصولات سالم و ارگانیک است.

عصاره جلبک دریایی جنریت تاثیر بسیار چشمگیری در افزایش کیفیت محصولات زراعی و باغی و گلخانه ای داشته و تناژو کیفیت مصول برداشتی را بسیار افزایش می دهد.

عصاره جلبک دریایی جنریت برای استفاده در تمام طول فصل مناسب است و تاثیر چشمگیر در افزایش رشد رویشی و تحریک زایش گل و محصول دارد. همین طور برای جلوگیری یا ترمیم و التیام آسیب های ناشی از تنش و استرس ها به گیاهان بسیار موثر است.

کیفیت و طعم و رنگ و همچنین ماندگاری محصولات کشاورزی را نیز بسیار افزایش می دهد.

ترکیب کود آمریکایی عصاره جلبک دریایی ۸۵% جنریت به همراه آمینو اسید جنریت در رشد و عملکرد محصولات کشاورزی تاثیر بسیار عالی و بی نظیری خواهد داشت.

K66

کود پتاس بالای K66 جنریت.

 

IMG 20230102 144122

 

پتاس یکی از مهمترین و اساسی ترین عناصر و مواد شیمیایی مورد نیاز گیاهان در زمان رشد و باردهی است. یکی از مهمترین مواد در درشت شدن و رسیدن میوه ها و زراعات نیز پتاس است حتی در گیاهان علوفه ای مانند یونجه نیز مهمترین عنصر برای افزایش تناژ ماده خشک و افزایش وزن علوفه نیز پتاسیم است.

در میوه ها از زمان بستن میوه یا به اصطلاح فندقی شدن تا مراحل انتهایی رشد و نزدیک شدن به زمان برداشت محصول مهمترین عنصر شیمیایی و ماده برای افزایش وزن و حجم محصولات و میوه ها و همینطور زراعات مانند گندم و جو و کنجد و سویا و انواع لوبیا و کلزا و سایر محصولات کشاورزی پتاسیم است.

هر میزان پتاسیم بهتر و بیشتری به گیاه برسد کیفیت محصول نیز افزایش می یابد.

جنریت به عنوان مجموعه پیشتاز در تولید انواع کود های پیشرفته کشاورزی بهترین کود پتاس بالای دنیا را به کشاورزان در سرتاسر دنیا هدیه کرده است.

K66 به عنوان یک کود پتاس بالا با ۶۶% پتاسیم خالص بهترین گزینه برای تامین پتاسیم در تمام مراحلی که گیاه نیاز به پتاسیم دارد است. خصوصا در هنگام رشد میوه و درشت شدن محصول.

کود آمریکایی پتاس بالای K66 جنریت جدا از داشتن حجم بالای پتاسیم برای افزایش حجم و وزن محصولات و میوه ها. دارای دو ماده بسیار موثر دیگر هم می باشد که این کود پتاس بالا را به یک محصول منحصر به فرد و بی نظیر تبدیل می کند.

 

IMG 2کم حجم02 144425 min

 

 

جدای از نانو کود بودن و استفاده از فن آوری نانو در تولید این کود که آن را به یک نانو کود تبدیل کرده است؛ پتاس بالای K66 جنریت سه ویژگی منحصر به فرد درکنار حجم بالای پتاس قابل جذب دارد:

صفر بودن درصد نمک و کلراید در این کود. در این کود درصد و میزان کلرایدها و نمک های مزاحم که باعث جلوگیری از جذب و تاثیر پتاس در گیاه می شود صفر است و هیچ مقدار نمک و کلراید در آن وجود ندارد. این مساله سرعت جذب و تاثیر کود را در گیاه به شکل چشمگیری افزایش می دهد.

همراه داشتن ۱۰% آمینواسید در کود آمریکایی K66 جنریت باعث شده تا سرعت جذب کود و میزان تاثیر مصرف آن و همینطور سرعت تاثیر و عملکرد آن به صورت باورنکردنی افزایش یافته و تناژ برداشت و کیفیت محصول به شدت بهبود و ارتقا یابد.

ویژگی سوم و منحصر به فرد دیگر برای کود آمریکایی پتاس بالای K66 جنریت همراه داشتن ۴% آهن در این کود است. آهن یکی از مهمترین عناصر در افزایش سوخت و ساز سلول در گیاهان است و درصورت کمبود آهن در گیاه روند رشد و رسیدن میوه و محصول کند یا حتی متوقف می شود.

در هنگام رسیدن محصولات سوخت و ساز گیاهان به شدت افزایش می یابد تا بتوانند محصول را آماده کنند به همین دلیل نیاز به آهن نیز در گیاه افزایش یافته و به شکل معمول تمام گیاهان و خصوصا درختان میوه در این مرحله رسیدن میوه با کمبود آهن نیز مواجه می شوند.

از طرفی آهن در طعم گیری و حتی شیرین شدن میوه ها و محصولات کشاورزی بسیار موثر است و ترکیب آن در کنار حجم بالای پتاس در کود آمریکایی K66 جنریت تاثیر بسیار بالایی در طعم محصولات خواهد داشت.

مخصوصا میوه ها و محصولاتی که شیرینی و طعم در آنها بسیار مهم است مانند انواع ارقام انگور، هلو، شلیل، زرد آلو، گیلاس، سیب، آلو، گلابی، انبه و صیفیجات مانند خربزه، هندوانه طالبی و سایر محصولاتی که میزان شیرینی و قند محصول در آن مهمتر است بشود.

 

پوستر کم حجم min

 

صفر بودن میزان مواد مزاحم یعنی کلراید ها و نمک ها داشتن ۴% آهن و ۱۰% آمینو اسید در کنار داشتن حجم بسیار بالا و منحصر به فرد پتاسیم در این کود آن را به بهترین گزینه برای استفاده از پتاسیم تبدیل کرده . در واقع کشاورز هنگام نیاز به کود پتاس بالا هیچ بهانهای برای استفاده نکردن از K66 جنریت نخواهد داشت و K66بهترین گزینه برای استفاده از پتاسیم است.

کود آمریکایی فروت ست  جنریت:

تمام درختان در باغات بر اساس برنامه زیستی خود یک حد مشخص و میزان معین برای باردهی و میوه دهی دارند که با توجه به شرایط محیطی خصوصا میزان مواد غذایی در دسترس آنها قرار میگیرد تغییر می کند به این معنی که یا کم و یا زیاد میوه میدهند. همین مساله باعث ایجاد یک مشکل بسیار بزرگ با عنوان سال آوری برای باغات میوه می شود.

 

2 min

 

تعیین میزان باردهی درخت با توجه به مقدار مواد غذایی در دسترس توسط خود درخت در ابتدای فصل و قبل از رویش گل ها و جوانه های زایشی و حتی پیش از رشد برگها یا پس از برداست محصول انجام می شود.

همینطور پس از برداشت میوه و محصول و با سنجش میزان مواد غذایی باقی مانده در دسترس درخت، گیاه تصمیم میگیرد که برای سال آینده نیز جوانه های میوه زیاد یا کم تشکیل دهد.

 

poster min 1

 

بر اساس این اصل ثابت شده علمی، شرکت جنریت آمریکا کود فروت ست جنریت را راهی بازار کرده که بتواند میزان مورد نیاز مواد غذایی مشخص و مورد نیاز گیاه را در این دو مقطع مهم زمانی که درختان برای باردهی تصمیم گیری می کنند در اختیار درخت قرار دهد تا درختان باغ شما با استفاده از فروت ست آمریکایی جنریت بیشترین میزان باردهی و میوه را داشته باشند.

فروت ست آمریکایی جنریت با داشتن میزان مشخص از عناصر مورد نیاز درختان در این مرحله رشد، تمام  آنچه را که درخت برای ایجاد حد اکثر جوانه های زایشی میوه نیاز دارد تامین می کند و به بهترین شکل جلو سال آوری درختان میوه را خواهد گرفت.

 

1 min 1

 

برای مثال درختان پسته بیشتر با سال آوری مواجه اند و استفاده از فروت ست آمریکایی جنریت بهترین کارکرد و راهکار برای جلوگیری از سال آوری درختان و برداشت حد اکثر محصول از درختان میوه است.

فسفیت پتاسیم ۹۰% جنریت ساخت آمریکا

قارچکش حرفه ای سیستمیک

خسارت بسیار زیادی هر ساله به باغات و محصولات زراعی و باغی به واسطه بیماری های قارچی وارد می شود.

 

IMG 20230102 145109 min

 

مبارزه با بیماری های قارچی نیز مشکلات زیادی برای باغداران و کشاورزان ایجاد می کند.

یکی از مهمترین مسائلی که در مبارزه با بیماری های قارچی مطرح است انتخاب ماده مناسب برای مبارزه با بیماری قارچی است. دلیل این مساله هم به خاطر تنوع انواع قارچ های بیماری زا و نیاز به مواد مختلف برای مبارزه با هر نوع خاص از قارچ است.

به طور معمول هر طیف از بیماری های قارچی با یک نوع خاص از سموم قارچکش از بین می روند.

نانو کود سم فسفیت پتاسیم ۹۰% جنریت آمریکایی یک کودسم است که ترکیب خاصی از فسفر همراه با پتاسیم با کاربردهای بسیار زیاد است که به شکل قاطع و با قدرت طیف وسیعی از بیماری های قارچی(حدود ۹۵%)را از بین می برد.

 

پوسترفسفیت min

 

این ماده به صورت سیستمیک یعنی هم از طریق ساقه و برگ و تنه و هم از طریق ریشه جذب و وارد آوندها و ساختار گردش مواد و آب گیاه شده و در تمام بخش های گیاه پخش می شود.

خاصیت بسیار زیاد و قوی قارچکشی و از بین بردن بیشتر انواع بیماری های قارچی

تامین همزمان فسفر و پتاسیم

محرک رشد بودن

ترمیم و التیام بخشیدن آسیب های ناشی از بیماری های قارچی

تقویت و بهبود سیستم ایمنی گیاه

از مزایای استفاده از فسفیت پتاسیم ۹۰% جنریت  برای گیاهان و مبارزه با بیماری های قارچی است.

کود آمریکایی فسفیت پتاسیم ۹۰% جنریت با استفاده ازفن آوری نانوبهترین و کارآمد ترین شکل مولکول فسفیت پتاسیم را ایجادکرده این فرمول با سریعترین شکل تمام قارچ های گیاهی چه سطحی و چه داخلی را از بین برده و گیاه را تریم و تقویت می کند

یکی از مزایای مهم استفاده از فسفیت پتاسیم ۹۰% جنریت آمریکایی این است که شما برای تولید محصولات خود از سم استفاده نمی کنید همینطور با استفاده از این ماده علاوه بر قارچکشی کیفیت محصول افزایش می یابد و همینطور آسیب های ناشی از بیماری قارچی بر گیاه نیز بهبود و التیام یافته و رشد گیاه نیز افزایش می یابد.

سه بیست (۲۰-۲۰-۲۰) جنریت غنی شده آمریکایی

 

IMG 20221217 015653 min

 

کود آمریکایی سه بیست یک ماده عمومی و شناخته شده و پرمصرف در کشاورزی است که به شکل متداول و در تمام طول فصل استفاده می شود و تمام شرکت های تولید کننده کود های کشاورزی این محصول را تولید می کنند.

شرکت جنریت آمریکا نیز کود سه بیست را با مزایای خاصی تولید کرده تا نسبت به سایر کود های مشابه در بازار برتری و مزیت داشته باشد.

اولین و بزرگترین و بهترین مزیت کود های جنریت استفاده از فنآوری نانو در ساخت آنها است. سه بیست جنریت یک نانو کود است که به سریعترین و بهترین شکل از تمام سطوح گیاهان جذب می شود و به واسطه داشتن مزیت نانو به سرعت وارد سلول شده و در سوخت و ساز گیاه وارد می شود و تاثیر استفاده از آن به سرعت دیده خواهد شد.

 

IMG 20230102 001002 min

 

علاوه بر مزیت نانو کود بودن؛ سه بیست جنریت آمریکایی با ریز عنصرها نیز غنی شده و علاوه بر نیتروژن، فسفر و پتاسیم شش ریز عنصر دیگر نیز داشته و نیاز گیاه به این عناصر را نیز تامین می کند. این عناصر عبارتند از:

بور، مس، آهن، منگنز، مولیبدن و روی. درواقع سه بیست جنریت آمریکایی  ۹ عنصر مورد نیاز گیاه را تامین می کند و با استفاده از فن آوری نانو میزان جذب این مواد بسیار افزایش یافته و اثر آن به شدت بالا می رود.

کود نانو آهن ۱۱% جنریت

آهن یک عنصر ضروری و بسیار مهم در کشاورزی است که استفاده از آن در کشاورزی بسیار ضرورت و کاربرد دارد.

 

2 min 1

مهمترین مساله در مورد کود آهن میزان جذب و عملکرد آن است.

جنریت یکی از بهترین و موثر ترین کود های آهن در دنیا را تولید کرده

استفاده از تکنولوژی نانو در ساخت کود آهن جنریت سرحت جذب، تاثیر و ماندگاری آن را بسیار افزایش داده است

 

1 min 1 1

 

۱۱% آهن نانو تک مولوکول شده با سرعت جذب بسیار بالا و تاثیر سریع  نانو کود آهن جنریت را بهترین کود آهن تبدیل کرده که هم به صورت محلول پاشی و هم به صورت آبیاری قابل استفاده است.

علاوه بر ۱۱% آهن نانو  این کود حاوی۱۰% نیتروژن، ۲۵% آمینو اسید و ۳.۴% سولفوور نیز می باشد که تاثیر و عملکرد آن را به صورت حیرت انگیزی افزایش می دهد. و هم به جذب بیشتر و بهتر آهن کمک کرده و هم سوخت و ساز گیاه را افزایش داده که باعث بهترین تاثیر و عملکرد برای استفاده از کود می شود.

 

poster min 1 1

 

نانو کود آهن ۱۱% جنریت محصول آمریکا بهترین ترکیب با حد اکثر میزان آهن و بالا ترین حد جذب آهن است که بهترین گزینه برای تامین آهن در گیاهان همین کود آمریکایی می باشد.

کود کلسیم نانو ۲۷% جنریت:

کلسیم یکی از مهمترین عناصر در گیاهان در تمام مراحل رشد گیاهان است.

حفظ استقامت و جلوگیری از خمیدگی ناخواسته، افزایش گلدهی، جلوگیری از ریزش گل و میوه، حفظ سلامت میوه و جلوگیری از ترک خوردگی میوه ها، جلوگیری از ابتلا به بیماری های ناشی از کمبود کلسیم و افزایش قدرت ماندگاری و انبار داری محصولات از مهمترین موارد کارکردهای کلسیم در گیاه است.

همچنین افزایش قدرت جذب سایر عناصر توسط گیاه و افزایش قدرت تحرک عناصر در خاک نیز از کارکردهای محیطی کلسیم برای گیاهان است.

کود های معمولی کلسیم موجود در بازار معمولا قدرت تحرک کم دارند و در محیط کشاورزی نیز به راحتی برای گیاهان قابل جذب نیستند.

این مساله یا به علت فرمول خاص به کار رفته در تولید یا به علت منبع کلسیم مورد استفاده برای تولید کود و یا به دلیل نحوه ساخت و شکل و اندازه مولوکولی کلسیم موجود در کود و یا حتی به دلیل ناخالص بودن و همراه داشتن عناصری که توان خالص سازی آنها از کلسیم را نداشته اند ایجاد شده است.

حال شرکت جنریت با استفاده از تکنولوژی برتر خود به میدان آمده و کود کلسیمی خالص با بهترین مواد اولیه، بالاترین و بهترین تکنولوژی و بیشترین میزان عملکرد و کارکرد تولید کرده است.

تک اتمی بودن عناصر کلسیم موجود در کود کلسیم ۲۷% جنریت و داشتن ویژگی نانو و استفاده از تکنولوژی نانو در ساخت آن. استفاده از ماسه های حاوی کلسیم اقیانوسی به عنوان ماده اولیه طبیعی و ارگانیک و خلوص بسیار بالا و قدرت تحرک در گیاه و جذب صد در صدی آن توسط گیاه از ویژگی های برتر و متمایز کننده نانو کود کلسیم ۲۷% جنریت است.

این کود قابلیت محلول پاشی و آبیاری را داشته و در هر دو شکل استفاده بهترین نتیجه و کارکرد را برای کشاورز و محصول به همراه دارد.

گوگرد مایع ۸۸ درصد جنریت

گوکرد یکی از مهمترین عناصر مورد نیاز در کشاورزی است که مزایای زیادی هم برای بستر و خاک کشاورزی و هم برای گیاهان و محصولات کشاورزی دارد. اهمیت گوگرد به میزانی بالاست که کمبود آن در گیاه هم عوارض قابل مشاهده دارد و هم باعث اشگال در جذب سایر عناصر می شود.

از دیرباز از این عنصر در کشاورزی به صورت کلوخه یا پودر استفاده می شده است.

با رشد و پیشرفت صنعت به صورت گرانول به همراه بنتونیت گوگرد را فرآوری کرده و به گوگرد گرانوله بنتونیت دار ۶۰ درصد معروف شده و یا به صورت عدسی نیز فرآوری میشده است و اکنون نیز در بازار موجود است.

گروه صنعتی جنریت با به کار بردن علم و تکنولوژی روز شکل خاصی از گوگرد را تولید کرده که تاثیر و عملکرد چند صد برابری نسبت به شکل های دیگر کودهای گوگردی دارد.

کود آمریکایی گوگرد مایع جنریت:

تولید کود گوگرد به صورت تک مولوکولی و به شکل مایع باعث افزایش چند صد برابری عملکرد عنصر گوگرد می شود. همچنین درصد بالای خلوص در این محصول به میزان ۸۸% از عنصر گوگرد باعث می شود تاثیر این کود از سایر کودهها خصوصا کود های گوگردی جامد افزایش یافته و استفاده از این کود آسانتر شده و تاثیر آن نیز چند برابر می شود.

گوگرد با غلظت بالا و نیز در حالت مایع  تاثیر آفت کشی گوگرد را  چندین برابر می کند و امکان استفاده از گوگرد را برای دفع آفات و بیماری ها به جای استفاده از سم فراهم می کند.

کود آمریکایی نانو گوگرد۸۸% جنریت با غلظت بسیار بالا می تواند با سعت بسیار بالا و عملکرد عالی نیاز گیاه و خاک مزرعه را به عنصر گوگرد برطرف کند.

کاهش شوری آب و خاک، افزایش میزان جذب عناصر، بهبود و  افزایش رشد گیاه، افزایش کیفیت محصول، دفع و جلوگیری از آفات و بیماری ها و افزایش و بهبود رنگ و عطر و طعم محصول از مزایای استفاده از نانو کود گوگرد مایع ۸۸% جنریت است.

کود کامل آل مکس جنریت

 

کود آمریکایی

 

کود آمریکایی آل مکس یک کود کامل تولید شده توسط شرکت جنریت است که تمام نیاز های اساسی گیاهان را در محدوده عناصر شیمیایی و مواد آلی تامین می کند و متناسب با هر یک از مراحل رشد گیاه عناصر مورد نیاز را برای گیاه تامین می کند.

داشتن مواد عالی مانند هیومیک اسید، فولیک اسید، آمینو اسید و عصاره جلبک دریایی در کنار عناصر ماکرو و میکرو در این کود آمریکایی باعث می شود تا میزان و سرعت جذب عناصر به وسیله گیاه افزایش یافته همچنین سوخت و ساز آن شدت بگیرد تا به این وسیله حداکثر بازدهی و عملکرد به دست آید.

کود آمریکایی آل مکس جنریت یک کود کامل، بی نظیر و دارای تمام عناصر است که با درصد ترکیب متناسب از تمام عناصر و مواد آلی به شکل متعادل و مناسب نیازهای گیاه را برطرف میکند.

استفاده از فن آوری نانو در روند تولید و ساخت این کود به صورتی که عناصر و مواد موجود در آن درحد نانو ذرات باشد موحب تولید یک نانو کود کامل شده که تمام ویژگی های مورد نیاز گیاه در مقاطع مختلف رشد را با بالاترین میزان جذب توسط گیاه برطرف می کند.

برای خواندن مطالب بیشتر از کود آمریکایی کلیک کنید

 

کود کامل هورمونی مولتی کمپلکس جنریت

 

کود آمریکایی

 

کود آمریکایی مولتی کمپلکس جنریت یک ترکیب کامل از تمامی عناصر مورد نیاز گیاه به همراه هورمون های مورد نیاز گیاه است که با میزان مناسب از هرکدام به صورت متعادل ترکیب و ساخته شده و تاثیر بسیار چشمگیری در تحریک رشد گیاه و بهبود فرایند های زیستی آن دارد از طرفی با داشتن حجم بالایی از پتاسیم در بهبود کیفیت میوه و محصولات نیز به صورت چشمگیری موثر است.

هورمونهای موجود در این کود آمریکایی تاثیر زیادی بر تحریک رشد و جوانه زنی در گیاه دارد همین طور فرایندهای مربوط به وضعیت های مختلف گیاه مانند رشد رویشی و زایشی و تشکیل میوه را در گیاه تحریک و تنظیم می کند

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *