اسید هیومیک شوک به عنوان بی رقیب ترین ماده آلی تولید شده با به روز ترین تکنولوژی روز دنیا، به عنوان بهترین منبع کودی جهت تغذیه گیاه و اصلاح بستر پرورش آن به شمار می آید. با اسید هیومیک شوک دیگر هیچ کشاورزی نگرانی از عملکرد کود و میزان باردهی محصولات خود نخواهد داشت زیرا این کود با درصد خلوص ۹۵ درصد و به دلیل اورجینال بودن، منجر به کسب نتیجه فراتر از تصور باغدار و کشاورز خواهد شد.

با خرید اسید هیومیک شوک دیگر نیازی به صرف هزینه های بالا برای خرید کودهای دامی ندارید زیرا این ماده تقویتی معادل ۱۰ تن کود دامی میباشد از طرفی با خرید هیومیک اسید شوک مطمئن هستید ماده کودی عاری از بیماری و علف هرز را به خاک می افزایید.

معرفی ماده صد در صد ارگانیک هیومیک اسید شوک

اکنون پس از گذشت سال ها استفاده کشاورزان از کودهای شیمیایی، دیگر رمقی برای خاک و درختان باقی نمانده است و اگر محصولی نیز تولید میشود، همه کم مزه و بی طعم هستند؛ حتی اگر میوه ای درشت باشد، دیگر مثل قبل طرفدار آنچنانی نخواهد داشت. یکی از دلایل این اتفاق، از بین رفتن ماده آلی و هوموس خاک در اثر استفاده بی رویه کودهای شیمیایی و عدم جبران و بازگرداندن این مواد به خاک است.

 

شرایط به گونه ای شده که نه تنها مصرف کنندگان محصولات باغی و زراعی در انتظار تولید ماده ای معجزه آسا هستند، بلکه تولید کنندگان نیز خود نگران آینده زمین کشت خود هستند. خبر خوش این است خوشبختانه با خرید اسید هیومیک شوک و مصرف آن در زمین های زراعی و باغی، خاک حاصلخیز شده و مجددا احیا خواهد شد.

کود پر ارزش اسید هیومیک شوک با عملکرد کامل خود قابلیت ماندگاری بالا تا سالیان سال در خاک را داشته و از یک جهت بر میزان هوموس و غنی بودن خاک می افزاید و از طرف دیگر به بهترین نحو جذب ریشه گیاه شده و منابع غذایی جهت رشد، باردهی و بهبود کیفیت محصولات را در دسترس ریشه قرار می دهد.

خرید اسید هیومیک شوک مایع ۹۵ درصد، تنها و موثرترین راه افزایش مواد آلی خاک، افزایش جذب مواد غذایی توسط ریشه و بالا رفتن راندمان و حجم ریشه جهت دسترسی به آب و عناصر مغذی حتی از دور دست ترین نقطه میباشد.

اگر بخواهیم از مزایا و اثرات کود اسید هیومیک شوک به شما دوستداران گل و گیاه، باغ و کشت و زرع بگوییم بی شک چنان این ماده معجزه بخش و حیرت انگیز است که از وجود اسید هیومیک شوک بسیار هیجان زده خواهید شد. لذا برای کسب اطلاعات تکمیلی از این ماده ارگانیک و اینکه چرا اسید هیومیک شوک موجب تحقق آرزوی باغداران و کشاورزان با صرف هزینه مناسب میشود، با ما در ادامه مطالب همراه باشید.

دامنه استفاده اسید هیومیک شوک

کود هیومیک اسید شوک مایع را میتوان در تمامی مراحل رشدی گیاه و حتی به همراه کودهای موردنیاز دیگر جهت بالا رفتن جذب عناصر کودی برای محصولات استفاده نمود زیرا از یک سو هیچ تداخلی در عملکرد کود مصرفی نداشته و از طرفی چون کاملا ارگانیک و طبیعی است، می توان از آن در تمام مراحل رشدی گیاه و پس از برداشت محصولات زراعی و باغی نیز برای آماده سازی زمین و درختان جهت شروع پر قدرت در سال آینده استفاده نمود.

حال سوال این است آیا با خرید اسید هیومیک شوک تنها محصولات باغی پر بار و بازار پسند تر خواهند شد یا خرید هیومیک اسید شوک برای گروه های مختلف و متنوعی از گیاهان اثر باور نکردنی دارد؟

هیومیک اسید شوک قابلیت مصرف برای گستره وسیعی از گیاهان، محصولات باغی و زراعی و گلخانه ای را دارد و می توان آن را در هر نقطه ای از کشور و هر نوع آب و هوا  و نوع خاک استفاده نمود.

از جمله محصولاتی که با خرید اسید هیومیک شوک و مصرف آن شاهد اثر حیرت انگیز و تفاوت چشمگیر نسبت به سال های استفاده پیش از شروع مصرف اسید هیومیک شوک خواهید بود عبارتند از: گندم، برنج، یونجه، تمامی درختان میوه مانند: مرکبات، انجیر، پسته، بادام، فندق، گیلاس، آلبالو، سیب، گلابی، انبه، به، انگور، زعفران، چغندر، گوجه فرنگی، سیب زمینی، خیار، هندوانه، فلفل قرمز، فلفل دلمه ای، هویج، بادمجان، سیر، ذرت و ….

همانطور که می بینید هیومیک اسید شوک برای درختان میوه، محصولات زراعی و کشت گلخانه ای قابل استفاده میباشد و هیچ محدودیتی ندارد. کود مایع اسید هیومیک شوک هم چنین برای گیاهان آپارتمانی نیز غوغا کرده و منجر به سلامتی و شادابی دائمی آنها میشود.

میزان و نحوه مصرف هیومیک اسید شوک

شما عزیزان با خرید هیومیک اسید و استفاده از آن شاهد افزایش عملکرد باغ و زراعت خود خواهید شد. دفعات استفاده از اسید هیومیک در طول فصل زراعی، ۳ الی ۴ بار و برای هر هکتار یک الی دو گالن بیست لیتری هیومیک اسید شوک میباشد. شما عزیزان از طریق آبیاری کود هیومیک اسید شوک‌ می توانید سالی پر محصول را رقم بزنید.

قابلیت های کود هیومیک اسید شوک

کود مایع با قابلیت جذب بسیار بالا توسط خاک و ریشه گیاهان

دارای درصد خلوص ۹۵ درصد و اورجینال که با پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان به دستان توانمند متخصصان صنعت کشاورزی ساخته شده و محصول شرکت شوک آمریکا می باشد.

اصلاح خاک های شور و آهکی

عملکرد بی نقص و کارایی برابر یا بیشتر از مقدار ۱۰تن کود دامی

افزایش جذب مواد غذایی توسط گیاه و وادار کردن آن به انجام فعالیت های حیاتی نظیر تنفس سلولی، سوخت و ساز، فتوسنتز، ساخت کلروفیل، گلدهی، باروری و تولید محصول

قابلیت استفاده همزمان با کودهای شیمیایی و بالا بردن درصد جذب آنها مانند کود فسفر بالا، پتاس بالا، نیترات کلسیم و آهن

انسجام و بهبود تراکم بافت خاک و جلوگیری از فرسایش آن

ضرورت خرید اسید هیومیک شوک

بهترین و حاصلخیز ترین خاک بایستی مقدار موردنیاز از مواد آلی که برابر با ۵ درصد است را دارا باشد تا بتواند بستر غنی جهت کشت محصولات تلقی شود. جالب است بدانید حیات خاک و گیاهان به همین مقدار کم وابسته بوده و با کاهش آن آسیب جبران ناپذیری به صنعت باغداری و کشاورزی وارد می گردد.

لذا خاک سالم و فعال، خاکی است که هوموس کافی داشته و میکروارگانیسم های مفید به خوبی در آن فعالیت می نمایند. تنها ماده ای که به تامین صد در صدی هوموس خاک میپردازد، اسید هیومیک شوک می باشد که با تیره کردن سطح خاک، سبب جذب بهتر انرژی خورشیدی و انجام بهتر عمل فتوسنتز میگردد.

مزایای خرید اسید هیومیک شوک

این ماده فوق العاده افزون بر اصلاح خاک و بازگرداندن مواد آلی از دست رفته و هوموس به ساختار خاک، فواید باورنکردنی برای گیاه دارد به گونه ای که همانند آچار همه کاره، همه نوع تاثیر مثبتی بر آن میگذارد مانند بهبود مقاومت گیاهان در برابر حمله آفات و بیماری های خسارت بار

از مزیت های خرید اسید هیومیک شوک که در نهایت به مصرف گیاه و رساندن منفعت به نتیجه نهایی منجر میشود، میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

حفظ رطوبت خاک و افزایش دوره های آبیاری در نتیجه صرفه جویی در مصرف آب

ترمیم بافت های آسیب دیده خاک و اصلاح موثر آن

افزایش جذب آب موجود در خاک توسط ریشه در شرایط کم آبی

افزایش جذب عناصر موجود در خاک که گیاه قادر به استفاده از آنها نیست به ویژه آهن

بالا بردن میزان جذب عناصر غذایی و مواد مغذی توسط گیاه

کاهش پی اچ خاک های قلیایی مانند خاک مناطق پسته خیز

کمک به حل مشکل شوری خاک

امکان اختلاط و سازگاری بالا با کود های مختلف جهت استفاده به صورت همزمان

بی نیاز کردن خاک و محصول از مصرف بالای کودهای شیمیایی

افزایش کمی و کیفی محصول مانند بالا بردن وزن، تعداد، بهبود طعم و رنگ محصول

نقش موثر در کلروفیل سازی توسط گیاه و بهبود عملکرد آن در انجام عمل فتوسنتز

بهبود مقاومت دیواره سلولی گیاه در برابر حمله آفات و عوامل بیماری زا در نتیجه کاهش خسارات

منبع ارگانیک و طبیعی بدون آسیب به محیط زیست

محافظت از گیاهان از تنش های محیطی مانند سرمازدگی، گرمازدگی، کم آبی، خشکی و …

خرید با کیفیت ترین اسید هیومیک موجود در ایران

اسید هیومیک مایع شوک از بهترین منابع تقویتی خاک و گیاه در ایران به شمار می آید که با درصد باورنکردنی ۹۵ درصد، از خالص ترین مواد ارگانیکی می باشد که برای تمامی محصولات قابل استفاده است.

دقت نمایید حین خرید اسید هیومیک حتما آن را از منابع و سایت های معتبر تهیه نمایید تا سودجویان قادر به ارائه محصول تقلبی به شما فعالان در زمینه باغداری و کشاورزی نباشند؛ بنابراین توصیه میکنم جهت سفارش و خرید اسید هیومیک شوک مایع ۹۵ درصد آمریکایی با ما در ارتباط باشید.

خرید اسید هیومیک شوک برابر با رهایی از اثرات منفی فلزات سنگین

عدم اجازه به فلزات سنگین به خود نمایی! اسید هیومیک شوک مایع از طریق ایجاد شبکه توری در اطراف ریشه گیاهان از ورود سدیم سمی، هیدروکربن و آفت کش ها و سموم و از همه مهم تر فلزات سنگین ممانعت میکند تا نتوانند آسیبی به گیاه وارد کنند. در اثر تشکیل شبکه تور مانند اطراف خاک، تنها مولکول های کوچک قادر به عبور از آنها بوده و فلزات سنگین به دلیل درشت مولکول بودن اجازه ورود ندارند در نتیجه گیاه به خوبی به کمک هیومیک اسید شوک محافظت خواهد شد.

متاسفانه آب برخی از مناطق اوضاع چندان خوبی جهت آبیاری نداشته و کشاورزان عزیز مجبور به آبیاری زمین با چنین آب های بی کیفیتی هستند.

افزودن اسید هیومیک شوک مایع به آب آبیاری، راه کاهش اثر سموم و عدم آسیب آنها به کیفیت محصول است. همانطور که مشاهده میکنید، با خرید هیومیک اسید تنها یک ماده تقویتی را تهیه نمیکنید بلکه ماده همه کاره و چند منظوره را در اختیار خواهید داشت که به زنده ماندن کسب و کار شما و سود فراوان اقتصادی شما منجر می گردد.

تاثیر اسید هیومیک شوک مایع بر عملکرد ریشه

یکی از تاثیرات بسیار واضح و معروف اسید هیومیک شوک مایع، افزایش حجم ریشه حتی تا چندین برابر میباشد. این ماده فوق العاده با قوی نمودن ریشه و سلول های مویی، آن را در برابر حمله عوامل قارچی موجود در خاک محافظت میکند هم چنین زمانی که ریشه گیاه آسیب شدیدی را متحمل میشود، می توان با استفاده همزمان از اسید هیومیک شوک مایع با قارچ کش هایی نظیر فسفیت پتاسیم، به ترمیم بافت ریشه و مقابله با آسیب های بعدی و پوسیدگی پرداخت.

از طرفی این ماده منجر به تولید و تکثیر اسید نوکلئیک و اسید آمینه در سلول های گیاهی می گردد؛ هر چه اسید آمینه بیشتری تولید شود، گیاه به خوبی در شرایط تنش زای محیطی مقابله خواهد نمود.

ماندگاری بالای اسید هیومیک شوک در خاک

برخلاف کودهای شیمیایی که به دلیل آبشویی و خروج سریع از دسترس ریشه نیاز به استفاده مداوم دارند، اما اسید هیومیک شوک مایع دارای ماندگاری بی نظیری در خاک است که سب میشود خاک برای سال های زیاد غنی بماند و هم کشاورز و باغدار هزینه های گزاف برای خرید کودهای شیمیایی را خرج نکنند. با خرید هیومیک اسید دیگر نیازی به خرید کودهای شیمیایی نخواهید داشت و مقدار نیاز به این مواد شیمیایی کاهش چشمگیری خواهد نمود.

عدم تولید پسماند در اثر مصرف اسید هیومیک شوک

در اثر استفاده از کودهای شیمیایی معمولا مقداری نمک و پسماند به خاک افزوده می گردد که به مرور زمان به شوری خاک منجر میشود. اما هیومیک اسید شوک هیچ گونه پسماند مضری از خود بر جای نمی گذارد و اتفاقا در صدد کاهش شوری خاک بر می آید.

خرید هیومیک اسید به عنوان کاتالیزور خاک

اگر به دنبال ماده فعال و دائمی که کار انتقال عناصر از خاک به درون گیاه را انجام می دهد هستید، هیومیک اسید شوک را فراموش نکنید! این ماده به عنوان کاتالیزور بسیار موثر، گیاهان را از مواد مغذی بی نیاز میکند اما خودش ذره ای تغییر نمیکند در نتیجه هیچ گونه از عوامل مانند آبشویی، تجزیه و …حریف اسید هیومیک شوک مایع نخواهد بود.

نتیجه گیری:

در این مقاله پیرامون خرید اسید هیومیک و کاربرد ها و فواید بیشمار این ماده بی نظیر پرداخته شد. به راستی تولید هیومیک اسید شوک دریچه امید بزرگی به روی کشاورزان، باغداران، نگهدارندگان گل و گیاه و مصرف کنندگان محصولات گشوده است که بایستی از فواید فوق العاده آن بهره برد.

 

 

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *