کود کامل 10X shock برای انجیر

در حال حاضر بیشتر کشاورزان برای رشد و نمو بهتر درختان، به دنبال یک کود غنی و مفید هستند تا با بهره گیری از آن بتوانند محصولات خود را بسیار مرغوب تر نمایند. همچنین کیفیت رشد و پرورش درختان را بالا ببرند تا متحمل ضرر و زیان نشوند. لذا اگر شما نیز می خواهید تا محصولات با کیفیت و سالمی را پرورش دهید بهتر است تا از کود کامل ده ایکس شوک استفاده کنید.
کود ده ایکس شوک بسیار کامل است و تمام مواد لازم برای رشد گیاهان را در خود دارد. این کود یک کود وارداتی آمریکایی است. استفاده از این کود مزیتهای بسیار زیادی دارد. از این کود برای محصولات زراعتی، گلخانه ای و گیاهان آپارتمانی استفاده می شود. چنانچه این کود را به طرز اصولی و درست استفاده کنید می توانید نتایج شگرفی بگیرید.
استفاده از کود ده ایکس شوک در همه مراحل رشد درختان بسیار مفید فایده است و هیچ ضرر و زیانی را به گیاهان نمی رساند. لازم است تا بر طبق یک برنامه ریزی درست و اصولی این کود را به گیاهان دهید تا اثرات عای آن را در یک مدت کوتاه مشاهده نمایید. کود کامل ۱۰X shock برای انجیر یک کود عالی و قوی برای این درختان محسوب می شود. چنانچه می خواهید با خصوصیات و روش مصرف و مزیتها و بهترین زمان استفاده از این کود بی همتا آشنا شوید با ما تا پایان مقاله همراه شوید.

بیشتر بخوانید: کود کامل ۱۰ X shock برای گندم

مواد مغذی موجود در کود ده ایکس شوک

این کود مغذی و شگرف از مواد زیر تشکیل شده است:
۵ %نیتروژن
۲۰ % فسفات
۲۰% پتاسیم
۱۰% فولیک اسید
۱۰% هیومیک اسید
۱۰% آهن
۵% آمینو اسید
۵% کلسیم
۵% بور
۱۰% جلبک دریایی
بنابراین می‌تواند به بهترین نحو ممکن همه احتیاجات خاک و گیاهان را تأمین کند.

کود کامل 10X shock برای انجیر

روش مصرف کود ده ایکس شوک برای گیاهان گوناگون

از آن جا که این کود مغذی و غنی به شکل مایع وجود دارد، بنابراین می توانید روش کود دادن را آبیاری یا محلول پاشی انتخاب نمایید و به سرعت از نتایج شگفت انگیز آن متحیر شوید. کود ده ایکس شوک بسیار غلیط است و در ساختمان آن کلر و سدیم وجود ندارد. لذا می توان نتیجه گرفت که کود ده ایکس شوک سبب سوختگی برگهای گیاهان و شور شدن خاک نمی شود. جهت تغذیه گیاهان از جمله درختان انجیر می توانید به روش محلول پاشی اقدام کنید. بنابراین لازم است تا اول کود ده ایکس شوک را با میزان مناسبی آب مخلوط نمایید و بعد از آن با بهره گیری از یک آب پاش یا تانکر بخشهای مختلف درخت را اسپری کنید تا به طور کامل از کود مغذی غنی شود.
در روش آبیاری نیز بایستی ابتدا محلول ده ایکس شوک را با آب رقیق نمایید و سپس محلول را به طور مستقیم به گیاه بدهید یا در بخش سایه انداز درخت انجیر بریزید تا با سرعت زیاد جذب ریشه درختان شود و از این راه می توانید همه مواد مغذی و مفید را به بخشهای گوناگون گیاه بخورانید.

بیشتر بخوانید: تاثیر اسید هیومیک بر سانسوریا

مزیت های کود ده ایکس شوک

با بهره گیری از کود ده ایکس شوک می توانید همه کمبودهای موجود در خاک را جبران کنید و اجازه ندهید تا درخت انجیر کیفیت پایینی داشته باشد. با کود ده ایکس شوک می توانید محصولات درجه یک به بار آورید.
مواد مفید و مغذی که در این کود موجود است کمک می کند تا درختان انجیر بسیاری قوی شوند و سیستم ایمنی این درختان بالا رود. لذا این درختان می توانند در محیطهای پر از استرس و تنش، مقاومت بالایی از خود نشان بدهند. بنابراین ریشه گیاهان بسیار مقاوم می شود و در برابر خشکی، شوری خاک و کمبود آب قوی می شود و آسیب نمی پذیرد.
با بهره گیری از کود ده ایکس شوک دیگر احتیاجی به کودهای شیمیایی ندارید. این کودها هم گران قیمت هستند و هم زیان بارند. بنابراین با استفاده از کود ده ایکس شوک می توانید تا حد زیادی در هزینههای خود صرفه جویی نمایید و هم محصولات سالم تری به بار آورید.
کود ده ایکس شوک باروری درختان انجیر را چند برابر می کند و سبب می شود تا کیفیت محصولات تا حد بسیار زیادی بالا رود.
کود ده ایکس شوک انحلال پذیری زیادی دارد. بنابراین قدرت جذب بالا دارد و از این رو استفاده از این کود می تواند با سرعت زیاد درختان را بارور نماید. کود ده ایکس شوک از پوسیدگی ریشه گیاهان جلوگیری می کند و ریشهها را حجیم می کند.
کود ده ایکس شوک علاوه بر درختان روی خاک نیز تاثیر بسیار خوبی می گذارد و چنانچه از این کود به زور اصولی بهره بگیرید می توانید ساختمان خاک را به خوبی اصلاح کنید و خاک سالم و قوی داشته باشید.
جهت جلوگیری از ریختن شکوفهها و گلها نیاز است تا از کود ده ایکس شوک بهره بگیرید.
استفاده از کود ده ایکس شوک تمام ناخالصیهای خاک را از بین می برد و شوری خاک را مرتفع می سازد.
کود ده ایکس شوک می تواند عمل فتوسنتز را بهتر کند و طراوت و شادابی را به برگهای گیاهان برگرداند.
کود ده ایکس شوک جهت از بین بردن آفتها، حشرات و سایر بیماریها بسیار مفید است و با استفاده از این کود می توانید درختان انجیر سالم را به بار آورید.
چنانچه متوجه شدید تا علفهای هرز در اطراف درختان انجیر وجود دارد لازم است تا از کود مغذی ده ایکس شوک استفاده کنید و عمل کود دادن را به طرز اصولی به انجام برسانید. چون این کود می تواند از رشد علفهای هرزه جلوگیری کند و فرصت ندهد تا این علفهای هرز، انرژی درختان را بربایند.
در پایان لازم است تا به خاطر داشته باشید که کود مغذی ده ایکس شوک را از مراکز معتبر تهیه نمایید تا از اثرات شگرف آن بر روی درختان در حیرت بمانید . چنانچه این کود را از مراکز غیر معتبر بخرید نه تنها نتیجه ای عاید شما نمی شود بلکه حتی ممکن درختان شما را با آسیب مواجه نماید. لذا لازم دارید تا حتما از کیفیت کودی که خریداری می کنید اطمینان داشته باشید. برای تهیه این کود مفید می توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما شما در امر خرید و نحوه درست کود دهی آگاه می سازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *