کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات

کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات چیست؟ بی شک داشتن کود کامل و مفید رویای هر کشاورز و باغداری است تا با استفاده از آن محصولاتی باکیفیت و پر بار داشته باشند.در این میان کودی که تمام عناصر، ریز مغذی  و مواد آلی مورد نیاز گیاهان را داشته باشد بسیار سخت پیدا می شود. کود کامل شوک ده ایکس محصولی فوق العاده وارداتی از کشور آمریکا می باشد که دارای ده نوع  ماده مغذی و آلی که برای رشد گیاهان، درختان میوه و محصولات زراعی ضروری می باشد، است.

کود های شیمیایی که در بازار وجود دارند در اثر مصرف مداوم سبب شوری خاک و مسمومیت گیاه می شوند بنابراین استفاده از کود کامل شو‌ک ده ایکس برای انواع مرکبات و سایر‌ گیاهان بهترین کاری می باشد که کشاورز ویا باغدار می تواند جهت رشد فوق العاده و پربار شدن گیاه و درختان خود انجام دهد. مزایای کود کامل شوک ده ایکس آنقدر زیاد است که با استفاده از این کود در کوتاه ترین مدت نتایج شگفت انگیز آن‌ را روی‌ محصولتان مشاهده خواهید کرد.کود کامل شوک ده ایکس تمامی عناصر و ویتامین های  ضروری که مورد نیاز درختان می باشد را شامل می شود و به این دلیل، این کود کاربرد بسیار وسیعی در کشاورزی ، باغبانی و کشت گلخانه ای دارد‌.

عناصر موجود در کود کامل شوک ده ایکس

عناصری که در ساختار این کود به کار رفته شامل نیتروژن، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فسفر، بور، آهن و روی می باشند

افزون بر عناصری که گفته شد این کود دارای عناصر مغذی و معدنی بسیار با ارزشی از جمله اسید هیومیک، اسید فولیک، جلبک دریایی و آمینو اسید می باشد.

کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات

خصوصیات کود کامل شوک‌ ده ایکس برای انواع مرکبات

کود کامل شوک‌ ده ایکس شامل عناصر بسیار مفید و مغذی می باشد که باعث افزایش رشد انواع مرکبات می شود این کود گزینه ی بسیار مناسبی برای انواع گیاهان و درختان می باشد زیرا استفاده از دیگر کود های شیمیایی سلامت درختان مرکبات را به خطر می اندازد و افزون بر آن کود های شیمیایی دارای هزینه های بسیار گرافی می باشند که خرید آن برای کشاورزان مقرون به صرفه نیست. بنابراین کشاورزان به دنبال کودی کامل و سالم می باشند که با استفاده از آن کود دیگر نیازمند به استفاده از دیگر کود های شیمیایی نباشید.

بیشتر بخوانید: تاثیرات کود ۱۰X بر انگور

کود های شیمیایی دارای سدیم و کلر زیادی می باشند که باعث شوری خاک می شوند و درنتیجه باعث آسیب رساندن به سلامت‌ درختان میشوند. لازم است برای اینکه درختان و گیاهانی پربار داشته باشید‌ از کودی استفاده کنید که همه ی ریزمغذی های  گیاهان را دارا باشد در صورت استفاده از آن درختان هیچ گونه کمبودی را احساس نکنند بنابراین درصورت استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات در کوتاهترین مدت شاهد بهترین عملکرد گیاه و درخت خود خواهید بود.

با استفاده از کود کامل شوک‌ ده ایکس  برای درختان مرکبات دیگر هیچ‌ گونه نگرانی درباره کمبود مواد غذایی و رشد مرکبات خود نخواهید داشت چون با استفاده از این کود درختان دارای محصولاتی فوق العاده و رشد سریع میشوند و در نتیجه باغداران و کشاورزان می توانند‌ سود بسیار خوبی از فروش محصولات خود بدست آورند. این کود فوق العاده را می توان در تمام  مراحل رشد درختان مرکبات به آنها اضافه کرد. هر زمانی که احساس می کنید که درختان و گیاهان خود با کمبود مواد غذایی مواجه می باشند می توانید این کود را به آن اضافه کنید و باعث تقویت درختان و گیاهان خود شوید.همچنین افزودن این کود به خاک باعث می شود که میوه ها طعم و رنگ بسیار عالی داشته باشند و میوه هایی بسیار مرغوب، خوش طعم و خوش رنگ داشته باشید.

از ویژگی بسیار عالی این کود می توان به این مورد اشاره کرد که امکان مخلوط شدن با دیگر کود ها مانند اسید هیومیک را دارا می باشد و هیچ گونه تداخلی در عملکرد این کود ایجاد نمی کند.

مزایای ‌کود کامل شوک‌ده ایکس برای انواع مرکبات

این کود با استفاده از بروزترین فناوری ساخته شده‌ و دارای مزایای فراوانی می باشد از جمله:

استفاده از کود‌ کامل شوک‌ ده ایکس برای انواع مرکبات

 باعث افزایش رشد، باروری و محصول دهی درختان مرکبات می شود و به دلیل انحلال پذیری فوق العاده،این کود درهر نوع سیستم‌ آبیاری قابلیت استفاده را دارد.

کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات

نقش عناصر موجود در کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات و تغذیه ی آن ها

  • اسید هیومیک

اسید هیومیک موجود در این کود سبب تقویت و بهبود ساختار خاک می شود و باعث افزایش سرعت جذب عناصر مغذی در ریشه گیاهان و درختان مرکبات می شود.

اسید هیومیک سبب می شود که عناصر درشت به مولکول های کوچک قابل جذب توسط درختان مرکبات  تبدیل شوند و همچنین باعث افزایش رشد ریشه درختان مرکبات می شوند. عنصراسید هیومیک باعث می شود که درختان مدت زمان بیشتری حجم بیشتری از آب را در خود ذخیره کنند و این کار به نوبه خود باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

  • اسیدفولیک

از دیگر عناصر آلی و مغذی موجود در این کود می توان به اسید فولیک اشاره کرد که کار انتقال  و جذب عناصر غذایی و آلی را در ریشه میسر می کند تا به آسانی مواد مورد نیاز در اختیار گیاه قرار گیرد. این ماده باعث بهبود و تقویت تقسیمات سلولی می شود و باعث رشد چشمگیر گیاه می شود.

  • آمینو اسید

آمینو اسید موجود در کود کامل شوک ده ایکس از وارد آمدن تنش و استرس به درختان مرکبات جلوگیری می کند.

  • پتاسیم

پتاسیم موجود در کود کامل شوک ده ایکس باعث افزایش سطح ایمنی و قدرت دفاعی در درختان مرکبات می شود.

  • فسفر

فسفر موجود در کود‌ کامل شوک‌ ده ایکس باعث افزایش رشد ریشه درختان مرکبات می شود و باعث تقویت ریشه و بزرگتر شدن آن می شود.

  • آهن و کلسیم

آهن موجود در کود کامل شوک ده ایکس برای بهبود طعم و رنگ سبز در گیاه کارایی دارد.

و کلسیم موجود در این کود سبب افزایش مقاومت سلولی می شود.

کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات

  • عصاره جلبک دریایی

عصاره جلبک دریایی موجود در این کود باعث می شود تا دسترسی گیاه به هورمون رشد آسان تر شود و محصولات حجیم تر و درشت تر شوند.

بیشتر بخوانید: کود کامل ۱۰Xshock برای زردآلو

با توجه به نکاتی که در مورد تاثیر کود کامل شوک ده ایکس برای انواع مرکبات خدمت شما عزیزان ارائه شد پیشنهاد ما به شما انتخاب و سفارش کود کامل شوک ده ایکس می باشد زیرا با توجه به اینکه مواد غذایی و آلی فراوان در کود کامل شوک ده ایکس وجود دارد با انتخاب این کود اثرات شگفت انگیز آن را روی محصولات خود در کوتاه مدت مشاهده خواهید کرد و محصولاتی پربار تر و باکیفیت تر خواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *