کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب

سیب یکی از میوه های لذیذ و بسیار خوش طعمی می باشد که  به دلیل دارا بودن خواص بسیار مفید همواره مورد توجه مصرف کنندگان و تولید کنندگان بوده است. از این رو باغداران همواره در پی یافتن راهی برای افزایش کیفیت این میوه بسیار خوش طعم می باشند. یکی‌ از موثرترین و بهترین راه ها جهت افزایش کیفیت محصولات و افزایش تولید میوه سیب استفاده از کود های مغذی و تقویتی می باشد که بتواند با ترکیبات بی نظیر موجود در ساختار خود تمامی کمبود های درختان سیب را جبران  کند و سبب افزایش رشد محصول شوند. کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب یکی از کامل ترین و بهترین کود های موجود در بازار می باشد و استفاده از این کود برای درختان سیب سبب افزایش تولید محصول و افزایش کیفیت میوه سیب می شود وبا استفاده از آن تاثیر آن را در کوتاه مدت مشاهده خواهید کرد. کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب تمامی عناصر و مواد مغذی مورد نیاز این میوه در طول دوران رشد را فراهم می کند و از این درخت در برابر آسیب های و تنش های محیطی محافظت می کند.

کود‌ کامل شوک‌ ده ایکس

کودی بسیار مغذی و کامل ساخت کشور امریکا می باشد که با استفاده از این کود برای درختان سیب، تمامی نیاز های این میوه تامین‌ خواهد شد. استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب در‌تمام‌ دوره های رشد امکان پذیر می باشد علاوه براین که این کود کوچکترین ضرر و آسیبی را متحمل درختان سیب نمی کند سبب افزایش رشد سیب می شود و از ریزش آن جلوگیری می کند.

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب

اهمیت استفاده از کود کامل شوک‌ ده ایکس برای درختان سیب

میوه سیب از انواع میوه های پر از خاصیت و بسیار مفید موجود در بازار می باشد که به دلیل پرفروش بودن در تمامی فصل های سال قابل استفاده می باشد.

درختان سیب برای داشتن رشد مناسب و کافی به کودی تقویتی نیاز دارند که بتوانند تمامی‌نیاز های غذایی آن را تامین کند.

باغدارن با استفاده مناسب و اصولی از کود شوک ده ایکس برای درختان سیب سبب افزایش رشد و افزایش فوق العاده کیفیت این محصول می شوند و برای بدست آوردن بهترین نتیجه از درختان سیب باغداران باید پروسه کود دهی به درختان سیب را در اولویت کار های خود قرار دهند.

همه ی باغدارن برای تغذیه اصولی و درست  و تقویت درختان خود باید  برای محصولات خود کودی را انتخاب ‌کنند که دارای اثربخشی فوق العاده برای افزایش تولید و افزایش مرغوبیت  درختان سیب شود.استفاده از این کود بهترین گزینه می باشد زیرا سرشار از  عناصر و مواد آلی و مغذی می باشد که برای رشد درختان سیب بسیار حیاتی و ضروری می باشد.

بیشتر بخوانید: کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

از جمله ترکیبات بی نظیر کود ده ایکس

■مقدار۵درصد نیتروژن

■مقدار ۲۰درصد فسفر

■مقدار ۲۰درصد پتاسیم

■مقدار ۵درصد کلسیم

■مقدار ۵درصد بور

■مقدار ۱۰درصد آهن

و مواد آلی شامل:

■مقدار۱۰ درصد فولیک اسید

■مقدار ۱۰درصد اسید هیومیک

■مقدار ۱۰درصد عصاره جلبک دریایی

■مقدار ۵درصد آمینو اسید

که این ترکیبات بی نظیر به بهترین و کاملترین شکل کمبود های خاک و درخت سیب را به خوبی تامین می کند.

استفاده از این کود علاوه بر تاثیر فوق العاده ای که رو این میوه دارد تاثیرات بسیار مفیدی نیز بر روی خاک خواهد داشت و سبب اصلاح ساختار خاک می شود و خاک را بسیار غنی از مواد بسیار مغذی می کند.

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب

چرا باید از کود کامل شوک ده ایکس برای تقویت و تغذیه درختان سیب استفاده کنیم؟

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب بی نظیرترین کود تولید شده موجود در بازار می باشد که به سبب داشتن مواد مغذی فراوان برای تقویت خاک و درخت بسیار مفید و ضروری می باشد.این کود با دارابودن مواد مغذی آلی و معدنی فراوان، سبب‌ حاصلخیزی فراوان خاک می شو‌د و کیفیت خاک را به مقدار قابل توجهی افزایش می دهد.

هیومیک اسید و فولیک اسید موجود در ساختار این کود سبب اصلاح کامل ساختار خاک و تحریک رشد درخت سیب می شود.آمینو اسیدهای موجود در ساختار کود کامل شوک ده ایکس  سبب افزایش مقاومت درختان سیب در برابر تنش و استرس های محیطی  و بهبود کارایی درختان سیب می شود.

کود کامل شوک‌ ده ایکس  همچنین دارای عنصر پر ارزش جلبک دریایی  در ساختار خود می باشد که این عنصر سبب افزایش شگفت انگیز رشد درختان سیب می شود.

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب

 

مزایای استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای  درختان سیب

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب  با داشتن ترکیبات بی نظیر در ساختار خود به تنهایی تمامی نیاز های غذایی درختان سیب را تامین می کند.کود کامل شوک ده ایکس دارای عناصر ضروری همچون نیتروژن، پتاسیم، فسفر ،کلسیم، آهن و بسیاری از مواد و عناصر ضروری دیگر می باشد که درختان سیب برای رشد به شدت نیازمند این عناصر می باشند. نیتروژن از عناصر ضروری می باشد که استفاده از آن در آغاز  فصل رشد‌ گیاه سبب تضمین رویش برگ ها و تحریک رشد  درخت سیب می شود.این کود دارای عنصر های فسفر  پتاسیم در ساختار خود می باشد که ماده فسفر موجود در ساختار این کود سبب  افزایش ریشه زائی درگیاه می شود و افزایش ریشه زائی نیز سبب جذب عناصر ضروری در درختان سیب می شود. پتاسیم موجود در ساختار کامل کود شوک ده ایکس  سبب تقویت سیستم دفاعی و ایمنی درختان سیب در برابر بیماری ها می شود و نیز باعث افزایش حجم میوه سیب و بهبود طعم و مزه و رنگ میوه سیب می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین کود برای درخت گیلاس

عنصر کلسیم موجود در ساختار کود کامل باعث حفظ شکوفه ها، افزایش کیفیت میوه سیب، انبارداری، استحکام میوه سیب ‌می شود و همچنین مانع از له شدن و پوسیدگی میوه سیب  می شود. با استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان سیب شما می توانید سبب  خاک اصلاح شوید و جذب عناصر غذایی توسط ریشه  در درختان سیب راافزایش دهید زیرا این کود دارای هیومیک اسید می باشد که این عنصر سبب می شود که درختان سیب  زنجیره نمک و آهک خاک را بشکند و باعث جذب عناصر غذایی و انتقال هرچه بهتر عناصر در این درخت  می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *