کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

درختان نارنج برای بهترین ثمردهی باید از بهترین و کاملترین کود استفاده کنند.امروز برترین و کامل ترین کود موجود در بازار کود کامل شوک ده ایکس می باشد.این کود که محصول کشور آمریکا میباشد انواع مواد مغذی و آلی که برای رشد و پرورش درختان نارنج نیاز می باشد را فراهم می کند.با استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج، میوه هایی بسیار خوش طعم و خوش رنگ  برای شما حاصل می شود و درختان بسیار پر ثمر می شوند بنابراین باغداران سود بیشتری از فروش این محصول بدست خواهند آورد.

با استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج دیگر نیاز به استفاده از دیگر کود های شیمیایی مضر نیست بنابراین با استفاده درست و اصولی از این کود نتایج فوق العاده این کود را در کوتاه مدت مشاهده خواهید کرد. کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج شامل مواد بسیار با ارزشی می باشد که درختان نارنج را بسیار مقاوم و سبب افزایش کیفیت میوه نارنج می شود بنابراین از هرگونه آسیب و خطرهای بیرونی  از آن حفاظت می کند.

آنالیز کود کامل شوک ده ایکس

این کود شگفت انگیز دارای عناصری از قبیل موارد ذیل می باشد:

■مقدار ۵درصد نیتروژن

■مقدار ۲۰درصد فسفر

■مقدار ۲۰ درصد پتاسیم

■مقدار۵درصد کلسیم

■مقدار۵درصد بور

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

■مقدار ۱۰درصد آهن

مواد آلی موجود در کود کامل شوک ده ایکس شامل:

■فولیک اسید به مقدار ۱۰درصد

■هیومیک اسید به مقدار ۱۰درصد

■عصاره جلبک دریایی به مقدار ۱۰درصد

■و آمینو اسید به مقدار ۵ درصد می باشد.

بیشتر بخوانید: تاثیر کود ۱۰X بر روی طالبی

مزایای استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

■با استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج تمامی کمبود های تغذیه ای این درخت را جبران می‌ کنید و درختان شما بسیار پربار می شوند.

■استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج سبب بالارفتن سیستم دفاعی و ایمنی این درخت می شود ودر نتیجه در برابر عوامل مختلف بیرونی بسیار مقاوم می شوند.

■با استفاده از کود کامل شوک‌ ده ایکس، ریشه درختان نارنج در برابر کم آبی و خشکی بسیار مقاوم می شوند.

■کود کامل شوک ده ایکس با وجود کیفیت بسیار بالا و ترکیبات بی نظیر در ساختار خود قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد و با استفاده از این کود نیاز به خرید دیگر کود های شیمیایی آسیب رسان نیست و در هزینه هایتان بسیار صرفه جویی می شود.

■استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج سبب مقاومت چشمگیر این درختان می شود و باعث افزایش کیفیت  قابل توجه میوه نارنج می شود.

■کود کامل شوک ده ایکس قابلیت انحلال پذیری بالایی دارد و به همین سبب استفاده از این کود  سرعت رشد درختان نارنج را به طور قابل توجهی افزایش می دهید.

■استفاده از این کود از پوسیدگی ریشه درختان جلوگیری می کند و ریشه ها راقوی تر و بزرگتر می کند.

■کود کامل شوک ده ایکس تمام ناخالصی های موجود در ساختار خاک را ازبین می برد و شوری خاک را متعادل می کند.

■کود کامل شوک ده ایکس عمل فتوسنتز را بهبود می بخشد و باعث شادابی درختان نارنج می شود.

■استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج  باعث قوی شدن این درخت در برابر حشرات موذی ، آفات و دیگر بیماری ها می شود.

■استفاده از این کود برای درختان نارنج  سبب می شود تا علف های هرز نابود شوند زیرا این علف های هرز سبب ضعیف شدن ریشه درختان نارنج می شوند.

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

نحوه استفاده از کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

کود کامل شوک ده ایکس به صورت مایع تولید و عرضه می شود. بنابراین این کود را می توان به دو صورت محلول پاشی و آبیاری مورد استفاده قرار داد این کود از غلظت بسیار بالایی برخوردار می باشد و برخلاف کود های شیمیایی موجود در بازار در ساختار آن عناصر سدیم و کلر به کار برده نشده است و بنابراین استفاده از این کود سبب سوزاندن برگ و ریشه درختان نارنج نمی شود. برای استفاده از این کود به صورت محلول پاشی ابتدا این کود را با مقدار کافی از آب مخلوط نمائید و سپس با کمک یک آبپاش ان را بر روی درختان نارنج اسپری کنید.

برای استفاده از کود کامل شوک ده ایکس به صورت آبیاری هم ابتدا این کود را با مقدار کافی آب رقیق می کنید و بعد به صورت مستقیم به پای درختان اضافه کنید تا درختان نارنج به سرعت آن را جذب کنند و از این راه کمبود های غذایی این درختان جبران شود.

نقش مواد موجود در کود کامل شوک ده ایکس برای تغذیه درختان نارنج:

  • هیومیک اسید:

هیومیک اسید موجود در ساختار این کود سبب اصلاح عالی ساختمان خاک، مبدل شدن عناصر درشت مولکول به عناصر ریز قابل جذب توسط ریشه درخت نارنج، افزایش ریشه زایی درخت نارنج، بالارفتن جذب عناصر غذایی توسط درخت نارنج و بهبود ظرفیت نگهداری آب می شود که در نتیجه در مصرف آب نیز صرفه جویی می شود.

  • فولیک اسید:

از دیگر عناصر موجود در ساختار کود کامل فولیک اسید می باشد که وظیفه این ماده آلی هدایت و انتقال عناصر غذایی به درون ریشه درخت نارنج می باشد همچنین فولیک اسید باعث بهبود و تقویت تقسیمات سلولی و رشد بسیار موثر این درخت می شود.

  • آمینواسید:

یکی دیگر از مواد آلی موجود در کود کامل شوک ده ایکس آمینو اسید ها می باشند ‌که این ترکیبات  باعث بالا رفتن مقاومت درخت نارنج در برابر استرس و تنش های محیطی از قبیل سرمازدگی وحمله آفات می شود و همچنین سبب افزایش متابولیسم درخت نارنج و بالا رفتن سرعت جذب عناصر و مواد مغذی در این درخت می شود.

کود کامل شوک ده ایکس برای درختان نارنج

  • عصاره جلبک دریایی:

یکی‌دیگر از عناصر موجود در ساختار کود کامل عصاره جلبک دریایی می باشد که این عنصر هورمون های تحریک کننده رشد را در اختیار درخت نارنج قرار می دهد و منجر به حجیم شدن و درشتی میوه نارنج می شود.

بیشتر بخوانید: کود کامل ۱۰Xshock برای سبزیجات

کود کامل شوک‌ده ایکس بهترین و کاملترین کود موجود دربازار می باشد که بهترین گزینه برای کشاورزان و باغدارانی می باشد که میخواهند محصولاتی فوق العاده حجیم  و باکیفیت داشته باشند.پس پیشنهاد ما به شما سفارش این کود شگفت انگیز بدون هیچ‌تعللی می باشد تا تاثیر فوق العاده آن‌ را در‌کوتاه مدت روی محصولات خود مشاهده کنید و با انتخاب این کود به بالاترین میزان بهره وری دست یابید‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *