بهترین مارک کود هیومیک اسید

برای شناخت معروف ترین کود آلی و بهترین برند کود هیومیک اسید در این مطلب جالب و مفید در سایت الکد با ما همراه باشید. همانطور که می دانید اهمیت اسید هیومیک و مصرف آن در دنیا و کشور ما به دلیل اثرات منحصر به فرد و عالی آن روز به روز بیشتر می شود.  اما برای به دست آوردن چنین اثرات منحصر به فردی از این ماده آلی، باید از بهترین مارک کود هیومیک اسید استفاده کنید.  زیرا برندی که عنوان بهترین را دارد به دلیل کیفیت بالای محصول است.

اسید هیومیک به عنوان یک ماده آلی و موثرترین کود در صنعت کشاورزی و باغداری بسیار محبوب است و توجه جامعه بشری اعم از مصرف کننده محصول، تولید کننده گل و گیاه و محافظ را به خود جلب کرده است.  برای گرفتن نتیجه موفقیت آمیز از مصرف این ماده آلی، اولین قدم در خرید اسید هیومیک، جمع آوری اطلاعات کافی در مورد بهترین مارک کود هیومیک اسید موجود در بازار است تا افراد سودجو توانایی نشان دادن را نداشته باشند.

 محبوب ترین و بهترین مارک کود هیومیک اسید موجود در بازار

از سه نوع گرانول اسید هیومیک، مایع و پودری که در دنیا وجود دارد، هیومیک اسید مایع و انواع پودری اسید هیومیک از پرمصرف ترین انواع این ماده معجزه گر در کشاورزی هستند.

اکنون به بهترین تولید کننده و بازاریاب اسید هیومیک در جهان، محصول ایالات متحده آمریکا می رسیم.  این کود یکی از بی نظیرترین کودهای آلی در جهان است و اسید هیومیک مایع شوک بهترین مارک کود مبتنی بر اسید هیومیک است.  این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالا و حالت مایع، اگرچه به سرعت توسط گیاه جذب می شود، اما منجر به رشد شگفت انگیز و افزایش بسیار زیاد عملکرد محصول می شود.

بهترین مارک کود هیومیک اسید

نحوه عرضه محصول با منشاء خارجی

به طور کلی دو نوع روش عرضه برای این محصول وجود دارد:

عرضه مستقیم و عرضه غیر مستقیم

همانطور که حدس زده اید، منبع یابی مستقیم برای شما بسیار مقرون به صرفه و راحت است، زیرا شما مستقیماً با وارد کننده این محصول درجه یک جهانی در تماس خواهید بود.  ضمناً لازم به ذکر است که تنها واردکنندگان متخصص و با تجربه چندین ساله می توانند شما را در خرید بهترین مارک کود هیومیک اسید منشا آمریکایی راهنمایی و یاری کنند.

بیشترین درصد اسید هیومیک

این کود ارگانیک نیز مانند سایر کودها دارای درصدهای متفاوتی است و برای کشاورزان و باغداران در بازار موجود است.  اما یکی از عواملی که در تعیین بهترین مارک اسید هیومیک دخیل است، درصد خلوص این ماده قهوه ای تیره است که بر قیمت و کیفیت محصول نیز تاثیرگذار است.  گرانترین نوع اسید هیومیک نیز بیشترین درصد این ماده را دارد و ارزانترین کود نیز درصد و کیفیت پایینی دارد.

بهترین مارک کود هیومیک اسید

چرا کودهای هیومیک اسید در سرتاسر جهان محبوب هستند؟

البته ضررهای ناشی از مصرف زیاد کودهای شیمیایی بر روی خاک، گیاهان، طبیعت، آب های زیرزمینی و ….  نمی توان نادیده گرفت و اگر انسان دیرتر شروع به اصلاح خاک و جبران این اثرات کرد، بسیاری از منابع طبیعی و موجودات زنده تولید اسید هیومیک را به عقب بازگرداندند و روزنه ای از امید بزرگ را برای مصرف کنندگان محصول، کشاورزان، باغداران و افراد شاغل در این محصول باز کرد. مزرعه کشت گلخانه ای است و اثرات مفید این ماده روز به روز بیشتر کشف می شود.  بنابراین چنین اثرات مفیدی از یک منبع ارگانیک باعث محبوبیت زیاد این محصول شده است.

نقش کود اسید هیومیک

  •    اصلاح کامل خاک

هنگامی که این ماده آلی به بستر در حال رشد اضافه می شود، خاک اسفنجی و توخالی می شود و هوادهی، زهکشی خاک و احتباس آب را به شدت افزایش می دهد.  علاوه بر این، نرم شدن خاک سخت به رشد ریشه و ارتفاع گیاهان نیز کمک می کند، زیرا ریشه ها به راحتی در خاک حرکت کرده و پخش می شوند و تمام مواد مغذی لازم را جذب کرده و برای رشد محصول استفاده می کنند.

  •  افزایش فعالیت میکروارگانیسم های مفید

 کودهای شیمیایی تاثیر زیادی بر ساختار خاک و عمر میکروارگانیسم های مفید آن داشتند، اما با استفاده از بهترین مارک کود هیومیک  اسید و اثر عالی آن، توانایی تکثیر میکروارگانیسم ها و تحریک رشد آنها را ارائه می دهد.

بهترین مارک کود هیومیک اسید

  •  افزایش کلاته شدن مواد مغذی

 اسید هیومیک به ریشه کمک می کند تا عناصری که درشت مولکول هستند را جذب کند و اکنون با کمک این ماده به عناصر و یون های ساده تبدیل می شوند، به عبارتی ظرفیت تبادل کاتیونی نیز با این محصول فوق العاده به دست می آید.

  •    افزایش بهره وری و تولید محصولات کشاورزی

زمانی که مواد مغذی کافی در دسترس اندام های مصرف کننده گیاه باشد، گیاه به خوبی تغذیه می شود و کیفیت محصول نهایی، طعم و کمیت آن نیز افزایش می یابد. به علاوه، مواد مغذی و اسید فولویک در کود شوک هیومیک اسید ایالات متحده باعث افزایش رشد محصول می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *