بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان

بهترین کود جلبک دریایی

از جمله بهترین کودهای غیر شیمیایی و ارگانیک که مورد توجه کشاورزان است و تاثیر خوبی بر گیاهان می‌گذارد کود جلبک دریایی می‌باشد. در هنگام تهیه یک کود باید به عواملی چون کیفیت و نحوه استفاده از آن توجه نمود. در این مقاله از سایت اسید هیومیک بر آنیم تا بهترین کود جلبک دریایی را به شما معرفی کرده و شما را از مزایای منحصر به فرد این کود مطلع نماییم.

کشاورزان و باغداران زیادی هستند که دوست دارند در طول مراحل رشد گیاه خود کودهای طبیعی و ارگیک برای داشتن گیاهی سالم‌تر و محصولی با کیفیت‌تر استفاده نمایند. یکی از کودهایی که با داشتن خواص فوق العاده جای خود را در میان کشاورزان باز کرده است کود جلبک دریایی شوک می‌باشد. این کود در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد.

این کود بر روی تمام قسمت‌های مختلف گیاه تاثیر بسیاری داشته، خاک را اصلاح کرده، می‌تواند مواد مغذی لازم را به گیاه تزریق کند. از آنجا که کود جلبک دریایی شوک ارگانیک است نه تنها می‌توانید از تاثیر بی‌نظیر آن بر گیاه خود استفاده کنید، بلکه مطمئن خواهید بود که این کود برای موجودات زنده و گیاهان هیچ ضرری ندارد.

کود جلبک دریایی شوک دارای هورمون‌ها، ویتامین‌ها، املاح و آنزیم‌های مورد نیاز گیاه است که می‌تواند در رشد مطلوب گیاه تاثیر زیادی داشته باشد.

این کود سرشار از موادی چون: نیتروژن، فسفر، ید، آهن، پتاسیم، مس، منیزیم، روی و کلسیم است که هر کدام از آنها بر روی گیاهان تاثیرات مثبتی خواهند گذاشت. از طرف دیگر دارای هورمون های رشد مخصوص گیاهاناست و فعالیت های زیستی گیاه را تحریک می کند و گیاه از عناصر و موادی که کود ها در دسترس آن قرار می دهند بهترین استفاده را می کند

برای دریافت مشاوره و خرید بهترین کود جلبک دریایی با مهندس شرفیان ۰۹۱۲۰۹۶۳۹۷۸  / ۰۹۳۸۰۳۲۶۷۸۲ تماس بگیرید.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

استفاده از کود جلبک دریایی شوک چه مزایایی برای گیاهان دارد؟

از کودهایی که، به اتفاق نظر تمامی کارشناسان و کشاورزان برجسته، در دوران رشد می‌توانید برای تمامی گیاهان استفاده کنید، کود عصاره جلبک دریایی است، زیرا این کود در تمامی دوران رشد می‌تواند به گیاه شما کمک کند و از آنجا که کودی ارگانیک است هیچ آسیبی را به گیاهان، جانوران، انسان‌ها و خاک نمی رسانید.

عصاره جلبک Ascophyllum nodosum (آسکوفیلوم نودوسوم) که از انواع جلبک دریایی به حساب می‌آید به عنوان یک کود طبیعی، ارگانیک و غیر شیمیایی عمل کرده و توانایی این را دارد که سلامتی گیاه را تضمین کند و شادابی و رشد آن را چندین برابر افزایش دهد و در کشاورزی ارگانیک مورد استفاده قرار بگیرد.

متاسفانه در حال حاضر میزان مصرف کود جلبک دریایی در میان کشاورزان کم است، اما برای داشتن میوه‌ای با کیفیت‌تر و کشاورزی پایدار باید از کود جلبک دریایی استفاده کنید، زیرا این کود دارای حلال هایی که باعث سوختگی گیاه می‌شوند نیست، در نتیجه شما می‌توانید بدون ضرر و با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

کود جلبک دریایی شوک بالای ۷۰ نوع آنزیم و هورمون مخصوص گیاهان، ویتامین و مواد معدنی که مورد نیاز گیاه است را در خود دارد. در نتیجه تاثیرش بر گیاه بی‌نظیر خواهد بود. چنانچه در زمان قلمه زنی از کود جلبک دریایی استفاده کرده و قلمه‌ها را به این کود آغشته کنید، میزان ریشه زنی افزایش یافته و رشد قلمه‌ها با موفقیت بیشتری انجام خواهد شد.

از آنجایی که هورمون‌های مورد نیاز رشد گیاه در کود جلبک دریایی وجود دارد، در نتیجه میزان رشد گیاه را نیز افزایش خواهد داد. حجم ریشه گیاهان و ساز و برگ‌های آنها را افزایش می‌دهد. اگر می‌خواهید میزان ماندگاری محصول برداشتی افزایش پیدا کند ۱۰ روز قبل از برداشت میوه‌ها و سبزیجات از کود جلبک دریایی استفاده کنید‌. در مورد گیاهان گلدار نیز تا ۲ روز قبل از اینکه گل‌ها از شاخه بریده شود از محلول کود جلبک دریایی بر روی آنها اسپری کرده در نتیجه باعث افزایش ماندگاری گل‌ها شوید.  کود جلبک دریایی برای گیاهان مزایای بسیار زیادی دارد.

انواع مختلف کود جلبک دریایی

همانطور که می‌دانیم کود جلبک دریایی دارای انواع مختلفی است که هر کدام تاثیر مشابهی بر گیاهان می‌گذارند.  این کود مسافری از دل دریاها، اعماق اقیانوس‌ها و دریاچه‌ها بوده که مورد استفاده کشاورزان قرار می‌گیرد. از روش‌های مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید. بهترین کود جلبک دریایی.

شما باید از کود جلبک دریایی با توجه به نوع گیاه، شرایط محیطی، سن گیاه، روش استفاده و خاک مورد نظر خود استفاده نمایید. چنانچه به این عوامل توجه نکنید نتیجه استفاده از کود جلبک دریایی عالی نخواهد بود.

کود جلبک دریایی به شکل ریز جلبک‌ها و ماکرو جلبک‌ها وجود دارند.

ریز جلبک‌ها یا میکرو جلبک‌ها موجودات تک سلولی فتوسنتز کننده می‌باشند. این ریز جلبک‌ها در صنایع مختلفی چون: داروسازی، محصولات آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و تولید پروتئین‌ها و چربی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماکرو جلبک‌ها به سه دسته جلبک‌های سبز، جلبک‌های قرمز و جلبک‌های قهوه‌ای تقسیم می‌شوند. بهترین کود جلبک دریایی.

جلبک‌های سبز: این جلبک‌ها مسافری از اعماق کم اقیانوس‌ها و دریاها به حساب آمده و حتی در سواحل نیز می‌توان آن را یافت کرد.

جلبک‌های قرمز: جلبک‌هایی که در اعماق اقیانوس‌ها و دریاها رشد می‌کنند جلبک‌های قرمز هستند.

جلبک‌های قهوه‌ای: جلبک‌های قهوه‌ای نیز از جمله جلبک‌هایی هستند که  در سواحل اعماق کم اقیانوس‌ها و دریاها یافت می‌شوند.

کود جلبک دریایی شوک از غلظت بسیار بالا و خلوص بسیار زیادی  برخورداز است و می توانید با میزان مصرف اندک نتیجه ای بسیار بهتر از سایر کودهای دیگر به دست آورید. بهترین کود جلبک دریایی.

 

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

 

از چه روش‌هایی می‌توان از کود جلبک دریایی استفاده کرد؟

شما می‌توانید با روش‌های مختلف برای مصرف کود جلبک دریایی استفاده کرده و از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید. یکی از روش‌های کم کاربرد اما بسیار عالی که نتیجه بسیار فوق العاده‌ای برای گیاه دارد روش بذر مال است.

در این روش شما ۱ تا ۲ روز قبل از کاشت بذر را در کود جلبک دریایی بخوابانید. این کار باعث می‌شود که مقاومت بذرها در تنش‌ها و شرایط بد محیطی افزایش پیدا کرده و بذرها بدون مشکل جوانه بزنند و به رشد خود ادامه دهند. افزایش درصد جوانه زنی، رشد یکنواخت و منظم و تولید جوانه های سالم و قوی از مزایای استفاده از کود عصاره جلبک دریایی شوک به صورت بذرمال است. ما به تمامی کشاورزان که محصولات زراعی مانند گندم و جو و کلزا و یا محصولات صیفی جات مانند گوجه و خیار و محصولات جالیزی یک ساله تولید می کنند توصیه می کنیم حتما پیش از کاشت با این روش از کود عصاره جلبک دریایی شوک استفاده کنند.

از روش‌های دیگری که می‌توانید برای مصرف کود جلبک دریایی استفاده کنید روش پخش سطحی است. از آنجا که استفاده از این نوع از کوددهی به مهارت خاصی احتیاج ندارد در نتیجه انجام آن بسیار راحت است. در این روش باید ببا غلظت مناسب به صورت یکسان  کود را بر روی زمین پخش کنید. بهترین کود جلبک دریایی.

چنانچه قبل از کاشت گیاه از کوددهی به روش پخش سطحی در زمین  استفاده می‌کنید بعد از آن می‌توانید زمین را شخم بزنید‌ اما اگر پس از کاشت گیاه از روش پخش سطحی استفاده می‌کنید، بعد از آن زمین را شخم نزنید، زیر مخلوط شدن خاک باعث آسیب رساندن به گیاه می‌شود. بهترین کود جلبک دریایی.

پس از اینکه بهترین نوع کود جلبک دریایی یعنی کود شوک را انتخاب کردید می‌توانید به روش محلول پاشی نیز از آن استفاده کنید. در این روش باید مقدار مناسبی از کود را با مقدار مناسبی از آب مخلوط کرده و به تمامی قسمت‌های گیاه کود را اسپری کنید تا گیاه به اندازه کافی خیس شود. با روش محلول پاشی گیاهانی سالم‌تر و شاداب‌تر خواهید داشت، زیرا این روش بیشترین تاثیر را بر روی گیاه شما می‌گذارد. به صورت معمول میزان ترکیب کود عصاره جلبک دریایی شوک به ازای هر لیتر از عصاره جلبک دریایی شوک باید ۵۰۰ لیتر آب استفاده کنید. یعنی دو لیتر از کود را در هزار لیتر آب حل نمایید و محلول را بر روی گیاهان اسپری کنید. بهترین کود جلبک دریایی.

روش چالکود از روش‌های دیگریست که می‌توانید از کود جلبک دریایی شوک استفاده کنید. به این صورت که باید در کنار درخت چاله‌هایی با عمق کافی بکنید، سپس کود را باغلظت مناسب داخل چاله بریزید‌. روی آن را با خاک پوشانده با مقدار مناسبی آب آبیاری کنید تا ریشه بتواند مواد را به راحتی جذب کند. در روش چالکود کود آرام آرام جذب گیاه خواهد شد. بهترین کود جلبک دریایی.

روش آبیاری روش دیگریست که می‌توانید از کود جلبک دریایی استفاده کنید. در این روش کوددهی، گیاه از طریق ریشه مواد را جذب خواهد کرد. به این صورت که قبل یا بعد از آبیاری می‌توانید محلول را پای درخت ریخته تا کود توسط ریشه جذب و بتواند تاثیر فوق العاده خود را بر گیاه بگذارد. و یا در حین آبیاری کود را به وسیله یک بشکه شیر دار در مسیر حرکت آب تزریق کنید و یا در مخزن یا استخر آبیاری حل کنید.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

استفاده از کود جلبک دریایی شوک برای گیاهان چه مزایایی دارد؟

از مزایای استفاده از کود جلبک دریایی شوک  به عنوان بهترین کود جلبک دریایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کود جلبک دریایی کود ارگانیکی به حساب می‌آید.
 • کود جلبک دریایی میزان جوانه زنی و میوه دهی را افزایش می‌دهد.
 • کود جلبک دریایی باعث می‌شود جوانه زنی بذر  بیشتر شود‌.
 • از کود جلبک دریایی می‌توانیم به عنوان یک کود ریشه زنی استفاده کنیم.
 • کود جلبک دریایی افزایش پروتئین و قند در گیاه را به عهده داشته و کیفیت میوه برداشتی را افزایش می‌دهد.
 • کود جلبک دریایی جذب آب توسط گیاه را بالا خواهد برد.
 • کود جلبک دریایی باعث افزایش میزان تنفس خاک می‌شود.
 • استفاده از کود جلبک دریایی می‌تواند انبارداری میوه و محصول را افزایش دهد.
 • استفاده از کود جلبک دریایی میزان حاصل خیزی و نرمی خاک را افزایش می‌دهد.
 • استفاده از کود جلبک دریایی باعث جلوگیری از ریزش برگ‌ها خواهد شد.
 • استفاده از کود جلبک دریایی می‌تواند کرولوفیل و سبزینگی در گیاه را نیز افزایش دهد.
 • کود جلبک دریایی میزان ماندگاری محصولات را حتی پس از برداشت نیز افزایش می‌دهد.
 • استفاده از کود جلبک دریایی کاهش شوری خاک می‌شود.
 • استفاده از کود جلبک دریایی می‌تواند گیاه را در برابر تنش‌های محیطی چون: بیماری‌ها، سرمازدگی، آفات، کم آبی و خشکسالی مقاوم  تر کند.
 • استفاده از کود جلبک دریایی میزان رشد ریشه و حجم آن را چندین برابر افزایش می‌دهد.
 • استفاده از کود جلبک دریایی جذب عناصر توسط گیاه را افزایش داده در نتیجه محصولات سالم‌تری خواهید داشت.
 • استفاده از کود جلبک دریایی می تواند میزان ظرفیت نگهداری آب در خاک را افزایش دهد. بهترین کود جلبک دریایی.

توجه به چه نکاتی در هنگام خرید کود جلبک دریایی ضروری است؟

قبل از اینکه کود جلبک دریایی را تهیه کنید بهتر است اطلاعات خوب و جامعی در مورد آن داشته باشید تا با یک انتخاب درست بتوانید بیشترین تاثیر را بر گیاه خود بگذارید. زیرا آگاهی نداشتن باعث به وجود آوردن مشکلاتی چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ آسیب به گیاه خواهد شد. بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

نیازهای گیاه و مشخصات خاک زمین چیست ؟

اگر می‌خواهید میزان مناسبی از کود خریداری کنید ابتدا باید با آزمایش خاک و آنالیز آن به میزان کود جلبک دریایی مورد نیاز زمین خود واقف شوید. آزمایش خاک می‌تواند PH خاک، میزان شوری خاک، نوع بافت آن، درصد اشباع خاک، میزان حاصل خیزی آن و همچنین میزان عناصر مهم و اساسی موجود در آن را به شما نشان دهد.

چنانچه این آزمایش را انجام دهید به میزان مناسبی از خرید کود جلبک دریایی دست پیدا می‌کنید. بهترین کود جلبک دریایی.

چنانچه با مشاورین باغبانی و متخصص این امر نیز مشورت کنید می‌توانید نتیجه مناسبی به دست آورید. می‌توانید با کارشناسان سایت اسید هیومیک مشورت کرده و از میزان خرید کود جلبک دریایی مطلع شوید.

برای خرید کود جلبک دریایی و دریافت مشاوره کلیک کنید.

استفاده از کدام نوع از کود جلبک دریایی مناسب‌تر است؟

کود عصاره جلبک دریایی شوک یک محصول کاملا طبیعی است که هیچ نوع ماده شیمیایی سنتزی و آزمایشگاهی به آن اضافه نشده است و ارگانیک است از طرف دیگر محصولات شوک محصولاتی هستند که با فن آوری نانو ساخته شده است و خود مولکول های کود نیز در اندازه های نانو ساخته  شده اند در نتیجه یک نانو کود تولید شده با فن آوری نانو است که از هر جهت برای استفاده در کشاورزی بسیار موثر و مفید است. بهترین کود جلبک دریایی.

این کود وارداتی و اصلی از نظر کیفیت جزو بهترین کودهای موجود در دنیا است و همچنین تکنولوژی بالای ساخت و اثر گذاری حیرت انگیز آن جزو مزایای بسیار بالای آن است. یکی دیگر از مزایای مهم و تاثیر گذار در انتخاب شما برای خرید عصاره جلبک دریایی شوک پس از کیفیت بسیار بالای آن قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسب آن است.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

درواقع سایر محصولات با کفیتی نزدیک به این محصول قیمت هایی بسیار بالاتر و گزافی دارند که با توجه به هزینه ها امکان خرید این محصولات برای همه فراهم نیست.

یکی از بزرگترین مزایای کودهای شوک خصوصا عصاره جلبک دریایی شوک در کنار کیفیت بسیار بالا و ممتاز آن که به جرات جزو بهترین برندها و با کیفیت ترین محصولات در دنیا است از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

چه برندی برای خرید کود جلبک دریایی مناسب است؟

وقتی که تصمیم گرفتید که کود  بخرید سعی کنید بهترین برند را انتخاب نمایید. انتخاب یک کود مناسب و با کیفیت باعث می‌شود  آن کود تمامی مزایا و ویژگی‌های خود را بر گیاه شما بگذارد. سعی کنید از خرید کودهای ناشناخته و نامرغوب که باعث آسیب به گیاهان شما می‌شود خودداری کنید.

در نتیجه از برندی استفاده کنید که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت داشته باشد. همانطور که گفتیم یکی از بهترین نوع برندهای حال حاضر دنیا که میزان رضایت بالایی از مصرف آن وجود دارد کودهای برند شوک هستند که با تهیه آن می‌توانید شاهد تاثیرات بی‌نظیر این کود بر گیاهان باشید.

مطالب خواندنی : کود ۱۰ ایکس شوک چیست؟

آیا می‌خواهید اینترنتی خرید کنید یا حضوری؟

یکی از موارد دیگری که می‌تواند در خرید کود مهم باشد به خرید به صورت حضوری یا آنلاین است. چنانچه از یک فروشگاه معتبر کود را خریداری کنید می‌توانید به صورت آنلاین و با خیال راحت این کار را انجام دهید و در این صورت نه تنها از هزینه رفت و آمد جلوگیری کرده بلکه در زمان خود نیز صرفه‌جویی نمایید. بهترین کود جلبک دریایی.

بهترین زمان استفاده از کود عصاره جلبک دریایی شوک چه وقت است؟

بهترین کود جلبک دریایی.. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از کود عصاره جلبک دریایی شوک حد اقل در سه مرحله در طول فصل باید از آن استفاده کنید:

مرحله اول در ابتدای فصل و پس از رشد جوانه های رویشی. استفاده از بهترین کود عصاره جلبک دریایی یعنی شوک در این مرحله باعث می شود تا رشد و رویش گیاه در بالاترین حد ممکن و به بهترین صورت و بالاترین کیفیت ممکن انجام شود و شادابی گیاهان شما در طول فصل تضمین گردد. همینطور میزان گلدهی و گل انگیزی گیاه نیز افزایش می یابد و میزان باردهی درخت هم چند برابر می شود. بهترین کود جلبک دریایی.

در مرحله دوم شما می توانید از کود عصاره جلبک دریایی شوک پس از آنکه گلبرگهای شکوفه های درخت ریخت و میوه ها تشکیل شد استفاده کنید. استفاده از بهترین کود عصاره جلبک دریایی یعنی برند شوک در این مرحله باعث حفظ میوه های تشکیل شده بر روی درخت می شود و از ریزش میوه ها نیز جلوگیری می کند و به درخت و گیاه در تغذیه هر چه بهتر محصول کمک می کند و در بهبود کیفیت نهایی محصول نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

مرحله سوم نیز شما می توانید پس از تشکیل میوه و در مرحله حجم گیری و حتی در مرحله رنگ گیری یعنی حتی یک هفته پیش از برداشت میوه نیز از این محصول به صورت محلول پاشی استفاده ننایید. در مرحله پیش از رنگ گیری استفاده از عصاره جلبک دریایی شوک باعث افزایش حجم و وزن و افزایش تناژ محصول خواهد شد. از طرفی در صورتی که شما پس از آغاز رنگ گیری و یا حتی یک هفته پیش از برداشت از عصاره جلبک دریایی شوک به صورت محلول پاشی استفاده نمایید منجر به بهبود رنگ و عطر و طعم محصولات خواهد شد و همین طور همان صورت که در بالا نیز اشاره شد ماندگاری و کیفیت محصول را افزایش داده و ویژگی انبارداری محصولات افزایش می یابد ماندگاری محصول شما بیشتر می شود و مدت بیشتری پس از برداشت کیفیت خود را حفظ می کند.بهترین کود جلبک دریایی.

البته شما می توانید در صورت امکان و تمایل به صورت مستمر همراه با استفاده از سایر کود ها و سم ها هر دو هفته یک بار از بهترین کود عصاره جلبک دریایی یعنی برند شوک به صورت محلول پاشی و یا حتی آبیاری استفاده کنید.

یکی از مزایای کود عصاره جلبک دریایی شوک امکان اختلاط این کود با تمام کودها و سموم کشاورزی است و این قابلیت به دلیل استفاده از فن آوری نانو در ساخت این کود است. بهترین کود جلبک دریایی.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

بهترین فروشگاه خرید اینترنتی برای کود جلبک دریایی کدام است؟

نکته دیگر اینجاست که در زمان خرید کود جلبک دریایی فروشگاهی را انتخاب کنید که معتبر بوده و کیفیت، هزینه و قیمت آن نیز مناسب باشد. معتبر ترین سایتی که می‌توانید با خیال راحت کود جلبک دریایی را خریداری کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید خرید از سایت اسید هیومیک است. سایت اسید هیومیک سایت مرجع و پل ارتباطی شما برای خرید و مشاوره به صورت مستقیم از وارد کننده محصولات برند شوک و بمب و جنریت در ایران است به همین دلیل می تواند با خیال راحت از نظر اصالت کالا و  قیمت با مشاوران سایت اسید هیومیک صحبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. برای این کار می‌توانید با کارشناسان متخصص اسید هیومیک در تماس باشید.  زیرا سایت اسید هیومیک توانسته با داشتن سابقه بی ‌نظیر جای خود را در میان کشاورزان و باغداران باز کند. بهترین کود جلبک دریایی.

برای دریافت مشاوره از کارشناسان اسیدهیومیک با شماره ۰۹۱۲۰۹۶۳۹۷۸ تماس بگیرید.

استفاده از کود جلبک دریایی برای چه گیاهانی مناسب است؟

شما می‌توانید از کود جلبک دریایی شوک برای تمامی گیاهان استفاده کنید، زیرا دارای کربوهیدرات‌های پیچیده و ساده، مواد معدنی حیاتی مورد نیاز گیاهُ، آنزیمهای گیاهی و هورمون های مخصوص گیاهان  است که باعث افزایش رشد آن خواهد شد.

کود جلبک دریایی شوک گیاه را تقویت کرده و اثرات مثبتی بر آن می‌گذارد، کیفیت خاک را افزایش داده و فعالیت‌های باکتری‌های مفیدی که در خاک هستند را نیز بالا می‌برد. بهترین کود جلبک دریایی..

نحوه مصرف انواع کود جلبک دریایی

برای تمامی گیاهان آپارتمانی، گلخانه‌ای، گیاهان باغی و مزرعه‌ای  می‌توانید از کود جلبک دریایی استفاده کنید. تقریباً در تمامی طول سال شما می‌توانید از کود جلبک دریایی شوک استفاده کنید. بهترین کود جلبک دریایی.

کود جلبک دریایی شوک محبوب‌ترین نوع آن در میان کشاورزان  است. زیرا عملکرد بسیار سریع بر گیاه می‌گذارد. نیاز به تجزیه شدن ندارد و توسط گیاه به سرعت جذب خواهد شد.  اما سایر انواع آن ابتدا باید تجزیه شده و سپس توسط گیاه جذب خواهد شد که این پروسه زمانبر است. بهترین کود جلبک دریایی..

البته به یاد داشته باشید که استفاده از هر کود به صورت زیاد باعث آسیب به گیاه می‌شود در نتیجه باید در مصرف کود جلبک دریایی نیز زیاده‌روی نکنید. برای تهیه بهترین کود جلبک دریایی می‌توانید از سایت اسید هیومیک کمک گرفته و با کارشناسان آن مشاوره نمایید.

۰۹۱۲۰۹۶۳۹۷۸

۰۹۳۸۰۳۲۶۷۸۲

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

بعضی از کشاورزان دوست دارند که از روش تغذیه ریشه استفاده کرده اما تجربه نشان می‌دهد که بهترین روش استفاده از کود جلبک دریایی روش محلول پاشی است، زیرا ۸ تا ۲۰ برابر نسبت به روش‌های دیگر تاثیر بیشتری بر گیاه می‌گذارد. از طرفی چون کود عصاره جلبک دریایی شوک با روش نانو تهیه شده است نسبت به سایر کودها نیز تا  برابر سریعتر جذب و تاثیر خود را نشان می دهد. بهترین کود جلبک دریایی.

این تاثیر به گونه‌ای است که شما از روز دوم محلول پاشی می‌توانید تاثیر کود بر گیاه را مشاهده کنید. همچنین محلول پاشی بر روی برگ ها شادابی و طراوت آنها را بیشتر خواهد کرد.

بهترین کود جلبک دریایی برای کشاورزان چیست؟

سخن پایانی

در این مقاله از سایت اسید هیومیک به بررسی مزایا، ویژگی‌ها و همچنین انواع کود جلبک دریایی پرداختیم. دانستیم که این کود با داشتن خواص منحصر به فرد و عالی خود می‌تواند تاثیر زیادی بر گیاهان داشته و مصرف آن افزایش رشد گیاه و کیفیت محصول را به دنبال خواهد داشت. اما خرید آن از مکانی معتبر بسیار حائز اهمیت است. ما به شما توصیه می‌کنیم که بهترین کود جلبک دریایی را از سایت اسید هیومیک تهیه کرده و از مشاوره کارشناسان ما نیز استفاده کنید.

بهترین کود جلبک دریایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *