کود کامل 10Xshock برای خرما

خرما به علت داشتن خواص بی نظیر بسیار مورد مصرف قرار می گیرد. باغداران لازم است تا برای پرورش خرما از کود مغذی استفاده کنند که بتواند همه مواد غذایی لازم را به درخت برساند و خرماهی سالم و مرغوب به بار آورد. کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما از کامل ترین و مفیدترین کودها در بازار است که می تواند تمام مواد مورد نیاز درخت را به آن بدهد. این کود آمریکایی است و با سایر کودها تفاوت دارد. این کود را می توانید در تمتم فصول رشد درخت به آن بدهید. اما پیروی از یک برنامه اصولی بسیار مهم است تا شما را به بهترین نتیجه برساند. مواد آلی که در این کود موجود است عبارت است از اسید فولیک، آمینو اسید و عصاره جلبک دریایی. هریک از این مواد برای رشد درختان بسیار مفید فایده است. همچنین این کود از بسیاری عناصر ریز مغذی تشکیل شده که همگی در بالا بردن قدرت ایمنی درخت نقش فعالی دارند. زمانی که درختان کمبود مواد غذایی را حس نکنند می توانند بسیار شاداب و با طراوت شوند و محصولات پر بار و با کیفیت به بار آورند. پس لازم است تا از کود با کیفیت ده ایکس شوک برای باروری درختان خرما استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. اما باید حواستان باشد تا  کود اصل را خرید نمایید. بنابراین لازم است تا کود ده ایکس شوک را از مراکز معتبر بخرید. این کود دارای قیمت مناسب تری نسبت به کودهای شیمیایی است و عوارض آن‌ها را نیز ندارد.

بهترین زمان بهره گیری از کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما

کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما از بهترین کودها به شمار می آید. مصرف این کود برای درختان خرما سبب می شود تا در مدت زمان کوتاهی به بیشترین باروری در این درختان برسید. همچنین این کود سبب می شود تا میوه‌ها به چندین برابر قبل افزایش یلبند. بنابراین از فروش محصولات می توانید سود بسیار خوبی به دست آورید. اما پیش از استفاده از کود لازم است تا آزمایش خاک انجام دهید و همه کمبودهای غذایی در خاک را مورد سنجش قرار دهید. سپس بر اساس نتیجه به دست آمده به طور دقیق، کار کود دادن را شروع نمایید. اگر کار کود دهی را در زمان‌های مناسب بر طبق اصول و برنامه انجام دهید می توانید به بهترین نتایج برسید. بهترین زمان بهره گیری از کود  کامل  ۱۰Xshock برای خرما، اوایل پاییز و بعد از برداشت خرما در اسفند ماه است. اسفند ماه موقع گرده افشانی است و شما با کود دادن درختان خرما در این هنگام می توانید بهتریم باردهی را از آن‌ها مشاهده نمایید.

کود کامل  10Xshock برای خرما

چگونگی مصرف درست از کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما

باغداران برای رسیدن به بهترین نتیجه لازم است تا با چگونگی مصرف این کود آشنا شوند تا بتوانند با مصرف درست و اصولی، این کود را به درختان بدهند و همه کمبودهای درختان را جبران نمایند. به طور معمول از کود کامل ده ایکس شوک با راه‌های آبیاری و محلول پاشی بهره می برند. در ادامه قصد داریم تا این دو روش کوددهی به درختان خرما را شرح دهیم.

کود ده ایکس شوک به شکل مایع تولید می شود و انحلال پذیری بسیار بالایی دارد. بناابراین می توانید با  روش آبیاری کود را مقدار مناسبی آب مخلوز نمایید تا محلول رقیق و یکنواختی به دست بیاید. پس از آن لازم است تا آن را به پای درخت خرما بریزید و از راه آبیاری درختان خرما را با کود کامل ده ایکس شوک کود دهی کنید و همه مواد ضروری را از راه ریشه درختان به آن‌ها برسانید.

 در روش محلول پاشی نیز که یکی دیگر از راه‌های بهره گیری از کود  ۱۰Xshock برای خرما است می توانید این کود را با مقدار مناسبی از آب مخلوط نمایید تا محلول یکنواختی حاصل شود. سپس این محلول را با بهره گیری از آب پاش یا تانکر به بخش‌های گوناگون درختان اسپری نمایید تا همه مواد ریز مغذی و آلی به خوبی جذب گیاه شود و تمام شاخه‌ها و برگ‌های درختان تغذیه شوند.

 ذکر این نکته الزامی است که روش آبیاری بهترین راه برای کود دادن به درختان خرما است. کشاورزان با این روش می توانند پروسه کوددهی به درختان را به خوبی به انجام برسانند و بهترین نتیجه را عاید خود سازند.

 مزایای استفاده از کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما

باغداران می توانند با بهره گیری از کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما همه کمبودهای تغذیه ای درختان را به طور قابل توجهی کاهش دهند و کیفیت محصولات را بالا ببرند. عنصرهای مغذی و مواد آلی که در این کود وجود دارند می توانند مقاومت درختان را در مقابل همه عوامل بد بیرونی کم کنند و تنش‌ها و استرس‌های محیطی را به طور شگفت آوری بر روی درخت کم کنند. ریشه گیاهان با استفاده از کود ده ایکس شوک کامل حجیم و درشت می شود؛ لذا می تواند برای مدت زمان بیشتری آب را در خود نگه دارد که این خود می تواند سبب صرفه جویی در مصرف آب شود. همچنین این کود مقاومت درختان را د برابر کمبود آب و خشکسالی بسیار بالا می برد. این کود می تواند محصولات درختان خرما را تا چندین برابر افزایش دهد و مرغوبیت درختان را بالا ببرد. همچنین این کود برای خاک نیز بسیار مناسب است و موجب اصلاح و غنی شدن خاک می شود و شوری آن را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و حاصلخیزی را برای خاک به ارمغان می آورد. خاک حاصلخیز سبب می شود تا درختان بسیار شاداب و با طراوت شوند. این کود سبب می شود تا پروسه فتوسنتز نیز بسیار عالی انجام پذیرد. استفاده از کود کامل  ۱۰Xshock برای خرما، سبب می شود تا رشد علف‌های هرز متوقف شود؛ در نتیجه مواد مغذی در خاک تنها به درختان برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *