کود کامل 10X shock برای جو

کود کامل ده ایکس شوک یک کود وارداتی از کشور آمریکا است. بی شک داشتن یک کود کامل آرزوی کشاورزان است تا با استفاده از آن از شر کودهای شیمیایی خلاص شوند. کودهای شیمیایی بسیار گران هستند و می توانند به علت شیمیایی بودن مضر هم واقع شوند. بنابراین هر چه کود طبیعی تر باشد بهتر است. کود ده ایکس شوک از جمله کود کامل و نادر است که تمام مواد مغذی را در دل خود دارد. ولی خبر خوب اینکه کود کامل ده ایکس شوک دارای ده نوع ماده ریز مغذی لازم و ضروری برای رشد و پرورش گیاه جو است. این کود عناصر ضروری مانند آهن، روی، بور، اسید هیومیک، کلسیم، اسید فولیک، جلبک دریایی و آمینو اسیدها را داراد.
تاثیرات کود کامل ۱۰X shock برای جو به قدری زیاد است که با کمترین استفاده در کوتاه ترین زمان می توانید شاهد اثرات شگرف آن باشید.

بیشتر بخوانید: کود کامل ۱۰X shock برای گندم

خصوصیات کود ده ایکس شوک

کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است. این کود را می توانید به صورت آبیاری و محلول پاشی استفاده نمایید. از خصیصه این کود می توان به عدم سوزانندگی گیاه اشاره نمود. چنانچه کودهای شیمیایی اصل نباشند یا مقدار سدیم و کلز بالایی داشته باشند هیچ سود و فایده ای برای گیاه ندارند بلکه موجب تخریب و آسیب به گیاه نیز می شوند.
کود کامل ده ایکس شوک دارای همه مواد مغذی و مفید شامل اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید بیابید که چنین امتیازاتی داشته باشد.
کود ده ایکس شوک، درصدی از اسید هیومیک است که برای بهبود و غنی کردن خاک به کار می رود. اسید فولیک موجود در کود کامل ده ایکس شوک برای منتقل ساختن بهتر مواد غذایی به ریشه گیاه جو به کار می رود. آمینو اسید موجود در کود برای پیشگیری از از وارد شدن استرس و تنش در خاک استفاده می شود. عنصرهای نیتروژن، پتاسیم، فسفر و آهن، کلسیم، بور و جلبک دریایی نیز برای رشد این گیاه به طرز معجزه آوری عمل می کنند.
کود کامل ده ایکس شوک را می توان در همه فصول سال برای پرورش گیاهان استفاده نمود. هر زمان که گیاه دچار کمبود غذا شود لازم است تا این کود را به گیاه بخورانید و اثرات شگفت آن را بر روی محصول دهی گیاه مشاهده نمایید. با استفاده از این کود می توانید مزه محصولات را بسیار خوشمزه کنید. همچنین رنگ و کیفیت محصول نیز بسیار بهتر می شود.
این کود توانایی مخلوط شدن با سایر کودها را دارد. مثلا می تواند با کودهای اسیدهیومیک مخلوط شود و هیچ گونه تداخلی نیز ایجاد نشود.

امتیازات استفاده از کود کامل ده ایکس شوک

این محصول معجزه گر، کیفیت بسیار بالایی دارد. این کود با تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است و مزایای بی شماری در صنعت کشاورزی دارد. بهره گیری از این کود می تواند تاثیرات فوق العاده در رشد گیاه داشته باشد. این مزایا را در زیر نام می بریم.
استفاده از کود کامل ۱۰X shock برای جو سبب می شود تا مصرف کودهای شیمیایی به حداقل برسد یا متوقف شود. بنابراین می توانید از شر هزینه ای بالای کودهای شیمیایی خلاص شوید.
این کود سبب می شود تا باروری و محصول دهی درختان بیشتر شود و همه محصولات بیشتر شوند.
از آن جا که انحلال پذیری این کود بسیار بالا است بنابراین قابل استفاده در هر سیستم آبیاری است و از راه محلول پاشی نیز راندمان بسیار بالا دارد.
پتاسیم موجود در کود ده ایکس شوک باعث بالا رفتن سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل آسیب زننده می شود. فسفر جهت رشد و پرورش ریشه، آهن سبب بهتر شدن طعم و سبز شدن گیاه، کلسیم جهت مقاوم سازی سلولی است.

کود کامل 10 X shock برای جو

آنالیز و تحلیل محصول

این کوذ شگفت و پرخاصیت دارای عناصر زیر است:
نیتروژن به مقدار ۵ درصد
فسفر به مقدار ۲۰ درصد
پتاسیم به مقدار ۲۰ درصد
کلسیم به مقدار ۵ درصد
بور به مقدار ۵ درصد
آهن به مقدار ۱۰ درصد

مواد آلی موجود در کود ده ایکس شوک عبارت است از:
فولیک اسید به مقدار ۱۰ درصد
اسید هیومیک ۱۰ درصد
عصاره جلبک دریایی ۱۰ درصد
آمینواسید به مقدار ۵ درصد
نقش مواد موجود در کود کامل ده ایکس شوک در تغذیه محصول جو
اسید هیومیک
اسید هیومیک موجود در کود ده ایکس شوک باعث بهبود ساختار خاک می شود. همچنین بهره گیری از این کود باعث می شود تا عناصر درشت خاک به عنصرهای قابل جذب توسط سلولهای ریشه تبدیل شوند. از دیگر مزایای استفاده از این کود می توان به بهبود نگه داشتن آب در خاک اشاره نمود. صرفه جویی در مصرف آب در آبیاری محصولات نیز از دیگر حسنهای استفاده از کود کامل ده ایکس شوک است. بالا رفتن عنصرهای غذایی و بسیاری موارد دیگر نیز از مزایای بی شمار استفاده از این کود به حساب می رود.
اسید فولیک
از دیگر مواد آلی موجود در خاک می توان از اسید فولیک نام برد. این ماده نقش هدایت و منتقل ساختن عنصرهای غذایی به داخل ریشه را بر عهده دارد تا به راحتی بتواند در دسترس گیاه قرار بگیرد. همچنین این ماده باعث بهتر شدن تقسیمات سلولی می شود. بنابراین به رشد بهتر گیاه می انجامد.
آمینواسید
از بهترین ترکیبات کودی برای پیشگیری از هر گونه تنش و استرس به گیاه، آمینو اسید هست. این ماده سبب بالا بردن مقاومت در مقابل استرسهای بیرونی، یخ زدگی، حمله حشرات و بالا بردن سوخت و ساز و متابولیسم در گیاه می شود. بنابراین در انتقال و جدب مواد مفید غذایی نقش اساسی ایفا می کند.
عصاره جلبک دریایی
عصاره جلبک دریایی موجود در کود کامل ده ایکس شوک، باعث تحریک هورمونهای رشد می شود. بنابراین سبب درشتی محصول و رشد بسیار بالا برای آن می شود.
نیتروژن
نیتروژن باعث ساخته شدن کلروفیل در گیاه می شود. همچنین پروسه فتوسنتز را بهبود می بخشد. باعث افزایش رشد رویشی در اول فصل می شود. همچنین ساخت و ساز پروتئین را بالا می برد.

در آخر لازم است تا یاداوری کنیم تا کود کامل ۱۰X shock برای جو که یک کود کامل بی همتا و بی نظیر است تا تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید. این گونه است که می توانید به اثرات شگرف این دست یابیدو محصول دهی عالی از این کود را نصیب خویش گردانید بنابراین می توانید جهت تهیه این کود با مرکز ما تماس بگیرید و تمام راهنماییهای لازم جهت خرید این کود را دریافت کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *